PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478112}

Zaginione miasto Z

The Lost City of Z
6,4 21 728
ocen
6,4 10 1 21728
6,2 12
ocen krytyków
Zaginione miasto Z
powrót do forum filmu Zaginione miasto Z

to fakt iż zainteresowanie tym filmem jest tak małe.

ocenił(a) film na 6
Elf_Noldor

Wszedłem na stronę filmu, zobaczyłem ocenę, pomyślałem, fajny film może być, muszę obejrzeć. Ale później patrze na obsadę, Robert Pattinson, nie ma szans..... (chyba że ocena nie zmieni się za bardzo, to może kiedyś się zmuszę)

ocenił(a) film na 7
marcing2003

Pattinson nie jest takim zlym aktorem mim iz zagral w "zmierzchu"

ocenił(a) film na 8
marcing2003

W filmie zasłonił się okularami i bujną brodą, nawet nie zauważysz, że to on ;)

ocenił(a) film na 8
kto

Nie poznałem go w tych okularach i z brodą. Dodatkowo zagrał naprawdę nieźle. Sam film momentami mógł być lekko nudnawy ale takie kino trzeba lubić. Mi się oglądało przyjemnie.

ocenił(a) film na 7
kto

Dobrze zagrał. To całkiem poważny aktor. Ciągnie się wciąż za nim jakaś obiegowa opinia małolata z Twillightów. Ciekaw jestem jak wypadnie w najnowszym Batmanie.

ocenił(a) film na 8
marcing2003

Ten film jest wyśmienity, sam byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tej produkcji, lecz po obejrzeniu niezmiernie się cieszę, iż dane było mi przeżyć tą przygodę.

ocenił(a) film na 7
marcing2003

Po latach i paru świetnych rolach można stwierdzic że jest to bardzo nietrafiony komentarz

ocenił(a) film na 6
Handorvalar

Też się bardzo cieszę że się myliłem ;)

ocenił(a) film na 6
Elf_Noldor

Ojtam ojtam

Elf_Noldor

Jestem bardzo zainteresowana tym filmem, tylko nie wiem, gdzie można go zobaczyć? :(

balex

Mogę podesłać link do wersji ang. Oglądałem bez napisów, ale pewnie w sieci można je gdzieś znaleźć.

freon25

Też już znalazłam. Dzięki. Mam nadzieję, że sobie poradzę po angielsku ;)

balex

napisy juz sa jak co

ocenił(a) film na 7
balex

c d a .pl

ocenił(a) film na 5
Elf_Noldor

Hańba i skandal? co ty gadasz za głupoty? co ty jesteś tu ostatnim bastionem, który mówi jaki film jest dobry? ludzie się nie interesują bo to szmira i tyle a to że ty uważasz że ten film jest dobry to nie zmienia faktu że film jest szmirą a ty się mylisz.

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

Co ty pie...gówno się znasz na kinie :D

ocenił(a) film na 2
BartasBartas

Dokladnie, badziewna opowiesc, bez zadnych emocji, aktorstwo fatalne.

ocenił(a) film na 8
BartasBartas

Meta score: koło 80%. faktycznie szmira.

ocenił(a) film na 5
Niskobudzetowy

no tak, zapomniałem, że meta score to wyrocznia i jak coś tam ma koło 80% to nie może być szmirą.
przepraszam mój błąd.

ocenił(a) film na 2
Elf_Noldor

Moze dlatego, ze film jest totalnie slaby.

ocenił(a) film na 7
Elf_Noldor

Też tak uważam, aczkolwiek w oczy rzucał się ogromnie niski budżet. Nie mówię że miał być to super film przygodowy z akcją rodem z Indiany Jonesa. Ale niektóre kwestię można było by zrobić lepiej. Np: oddać obraz tego jak to wszystko przebiegało, wiadomo że Percy wybierał się na wyprawy ze znacznie większą grupą niż pokazał to film, tutaj choćby pod tym względem szło zauważyć jego skromny budżet ma film.

Film 7/10 szkoda że wszystkiego nie zrobiono i nie oddano tak jak było naprawdę, detale są ważne a temu filmowi właśnie tych detali brakowało.

ocenił(a) film na 6
MaXXi

Nie chce się czepiać, ale wg Wikipedii ta słynna zaginiona wyprawa liczyła 5 członków. 2 przewodników, syna, przyjaciela i samego Percy'ego.

ocenił(a) film na 7
MaXXi

Też mnie irytowała ta mikroskopijna liczba uczestników wyprawy, jakby to była amatorska jakaś akcja a nie pieczołowicie przygotowana poważna inicjatywa Królewskiego Towarzystwa Geograficznego.

Elf_Noldor

Myślałam, że całe zdanie będzie brzmiało "Hańba i skandal zrobić tak słaby film" :/

MarKH

Czasami czlowiek sadzi,
ze ujrzal juz dno studni ludzkiej glupoty,
ale spotyka kogos, dzieki komu dowiaduje sie,
ze ta studnia jednak nie ma dna..,gdy przeczyta między innymi podobne komentarze jak ten powyżej.

ocenił(a) film na 3
MarKH

Popieram. Słabizna.
Ogólnie historia ciekawa, zdjęcia - niezłe, ale sama fabuła tak marna i nie trzymająca się kupy, że szok.

Elf_Noldor

wyjdż protestować,Ostaszewska na bank do ciebie dołączy :D

Elf_Noldor

Może przez różne tytuły w stylu, że Z, to zombie (począwszy od World War Z), - ludzie myślą, że to film o zombie :)

ocenił(a) film na 7
Wilkolak_Autograf

Coś w tym jest.

użytkownik usunięty
Elf_Noldor

"Hańba i skandal"


Chyba sobie żartujesz?

Obejrzałem wczoraj ten badziew zachęcony w miarę pozytywnymi
wypowiedziami, licząc się z tym że będzie wolno rozwijała się
fabuła ale zrekompensują to ładne plenery o których niektórzy wspominali w swoich wypowiedziach oraz na wciągającą historię
ale ten badziew - "DŻizas" pierdzielą jakieś farmazony przez ponad godzinę w 70 którejś minucie wybrali się w teren po 5 minutach musiałem iść do WC - wracam a ci ponownie są w Anglii
i ponownie bredzą jakieś dyrdymały o d.pie Maryni.

W sumie to marne te widoki tak samo jak i historia którą starał się nam sprzedać, przedstawić reżyser - nie polecam u mnie słabo 4/10 a to prawie że ociera się o gniota.

Taką na faktach historię można ukazać w niezwykle ciekawy sposób,
bo i Fawcett, to postać barwna ale to co zrobił reżyser, to zwyczajny bubel

i omijać szerokim łukiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones