PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478112}

Zaginione miasto Z

The Lost City of Z
6,4 21 833
oceny
6,4 10 1 21833
6,2 12
ocen krytyków
Zaginione miasto Z
powrót do forum filmu Zaginione miasto Z
użytkownik usunięty
diana6echo

również się dziwię oO toż to nie może być prawda!

Mam nadzieję, że nie, bo podobieństwo znikome. Ja sobie tego wyobrazić nie potrafię ;)

użytkownik usunięty
diana6echo

No dokladnie. Ja tez :-)

o zgrozo! litości x_x

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
diana6echo

Pare lat wstecz Benedict gral syna Hugha Laurie'go, wiec takie miksy nie sa wcale dziwne. A zreszta czy teraz, po latach, to nie wyglada nieco dziwnie? Sherlock synem House'a!

Metropholis

Komuś będą musieli przemalować oczy i włosy i mam nadzieję, że nie padnie na Benedicta...

diana6echo

Benedict i tak ma dziwna urode, wiec zadna charakteryzacja go juz nie "udziwni" (obym nie wykrakala) ;)

Metropholis

Fifth Estate - wyglądał jak Tilda Swinton... nie to, że nie lubię jej, bo ma fajną urodę, ale Benedict wyglądał tam nie jak Khan ;)

diana6echo

Zarowno Ben jak i Tilda sa przykladami ludzi z "trudna", niejednoznaczna uroda, ale wlasnie dzieki temu sa tak charakterystyczni, a wrecz plastyczni w niektorych charakteryzacjach. Mimo to - i tak ich lubie :) W koncu nie sposob upodobnic sie do wszystkich, lecz zachowac cos "swojego" ;)

Metropholis

Musiałby zostać ojcem jako 15 latek;-)

merusek

Nawet jako 10 latek xd.

diana6echo

Pattinson nie może grać syna głównego bohatera którego prawdopodobnie zagra hunnam, bo syn fewcetta to jack a Pattinson gra henrego costina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones