PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478112}

Zaginione miasto Z

The Lost City of Z
6,4 21 833
oceny
6,4 10 1 21833
6,2 12
ocen krytyków
Zaginione miasto Z
powrót do forum filmu Zaginione miasto Z
użytkownik usunięty
tix666

*Pattinson* jak już coś ; )

przeciez napisalem, PATISON i ch.. :)

tix666

Zamiast Pitta będzie Benedict Cumberbatch ! Pattinson do niego dołączył, ale nie wiadomo w jakiej roli.

caramiacrimson

" Fawcett wyruszył na wyprawę wraz z dwudziestojednoletnim synem" coś mi mówi, że to właśnie jego rola O.o

judith0707

Jeśli tak to według mnie bez sensu - Benedict jest za młody na ojca Pattinsona. No chyba, że go jakoś postarzą, ale średnio mi to pasuje;/

czarna_mamba_9

Jeśli Pattinson będzie grał dwudziestojednolatka a Bena podciągną pod czterdziestkę(co z jego typem urody w sumie nie powinno być takie trudne) to czemu nie? Już mi bardziej wyglądem do siebie nie pasują ale z drugiej strony kto powiedział, że każdy syn musi wyglądać jak swój ojciec.

czarna_mamba_9

Włąsnie sprawdziłam tak z ciekawości i Percy w momencie kiedy wyruszył na ta wyprawę miał 58 lat, więc albo film będzie na tyle luźno oparty na faktach, że zrobią go młodszego albo zobaczymy dość mocno postarzałego Bena o.0 Nie wiem czemu ale chętnie zobaczyłabym to drugie :)

judith0707

Hmmm no może jak to zobaczę to się przekonam:D Wiem w każdym razie, że na Benie na pewno się nie zawiodę;P Co do jego urody to się zgodzę, w Sherlocku raz wygląda na 20-kilku latka a raz na ponad 40stkę - taka uroda :D

tix666

Ja tam oglądam, a mam jeden powód który wszystko tłumaczy - BENEDICT! Kto by się jakimś Pattinsonem przejmował:P

tix666

Phi! A ja jednak obejrzę. To będzie cudowny widok, jak Ben skopie aktorsko dupę Pattinsonowi, jakby chciał mu powiedzieć "Nie umiesz grać, gówniarzu! A udajesz, że jesteś mega utalentowany. Guzik prawda! Nie umiesz!" :DDDDDD Robert będzie się musiał nieźle napocić, by chociaż mu dorównać :D

tix666

byłem w błędzie - przyznaję :D teraz Pattinsona poczynania śledzę i mu kibicuję:D mea culpa, Rob!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones