film

Zagrywki

Players
2024
1h 45m
5,3 1 608
ocen
5,3 10 1 1608
Dziennikarka sportowa z Nowego Jorku, która jest mistrzynią uwodzenia i niezobowiązujących przygód, nieoczekiwanie się zakochuje. Czy tym razem potraktuje grę na serio? więcej mniej
Zagrywki zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Zagrywki
Zwiastun nr 1
nr 1 2024-01-15T10:44:51 https://fwcdn.pl/webv/78/37/67837/67837.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/5/10022705/Players_Official_Trailer_Netflix.vp9.1080p.webm

Mack (Gina Rodriguez), dziennikarka sportowa z Nowego Jorku, razem z najlepszym przyjacielem Adamem (Damon Wayans Jr.) i paczką znajomych od lat bawią się w randkowe ustawki na jedną noc, których jedną z podstawowych zasad jest zakaz angażowania się w relacje. Gdy bohaterka nieoczekiwanie zakochuje się w swoim ostatnim celu, uroczymMack (Gina Rodriguez), dziennikarka sportowa z Nowego Jorku, razem z najlepszym przyjacielem Adamem (Damon Wayans Jr.) i paczką znajomych od lat bawią się w randkowe ustawki na jedną noc, których jedną z podstawowych zasad jest zakaz angażowania się w relacje. Gdy bohaterka nieoczekiwanie zakochuje się w swoim ostatnim celu, uroczym reporterze wojennym Nicku (Tom Ellis), budzą się w niej wątpliwości. W miarę zacierania się granic między pracą, zabawą, przyjaźnią i uczuciami zdaje sobie sprawę, że w miłości obowiązują zupełnie inne zasady.

dystrybucja
Netflix
studio
Campfire / Marc Platt Productions
tytuł oryg.
Players
inne tytuły
Zdjęcia do filmu były kręcone w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 26 lipca do 10 września 2021 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nudny

ocenił(a) film na 3

Czy tylko ja po 15 min przewidziałem resztę filmu tak nudnego i przewidywalnego filmu jeszcze nie widziałem

Mocne 7/10!

ocenił(a) film na 8

No dobra, może przewidywalny, ale nie o plot twisty w tym filmie chodzi. Super obsada, czas szybko zleciał (a szkoda), bardzo przyjemny film.

Małpi gaj

ocenił(a) film na 1

O dziwo wytrzymałem aż 15minut. Od początku LPG wchodzi mocno, a w głównej roli puszczająca się z każdym małpa, porażka.

Może i dość przewidywalna, ale bardzo lekka i przyjemna komedia.