PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11922}

Zaklęta w sokoła

Ladyhawke
7,0 15 043
oceny
7,0 10 1 15043
7,5 2
oceny krytyków
Zaklęta w sokoła
powrót do forum filmu Zaklęta w sokoła

Jest to jeden z moich ulubionych filmów, z którymi rzec mogę, że dorastałem. Ten film, podobnie jak Robin z Sherwood czy Legenda, ma w sobie ten niesamowity klimat, którego tak strasznie brakuje we współczesnych produkcjach. Współczesne filmy nie posiadają tego, co dobry film mieć powinien. Wśród zapierających dech efektów i dekoracji, zabrakło tego co najważniejsze. Zabrakło duszy. Właśnie tą duszę posiada Zaklęta w sokoła.

ocenił(a) film na 9
Dark_Incubus

Piękna opowieśc,do której wracam co jakiś czas i zawsze się zachwycam.

ocenił(a) film na 9
Dark_Incubus

Też oglądałem jako dzieciak.
Zawsze chętnie wrócę do tego filmu.

nightgale

Też chętnie wracam :) Teraz leci na NPremium 3 i 4. I niemal za każdym razem jak trafiam, to oglądam :P

ocenił(a) film na 9
Dark_Incubus

Niestety nie posiadam eNki.
Trudno jakoś skombinuje ten film bo nabrałem smaka ;-)
A na jutubie takie coś :
http://www.youtube.com/watch?v=shDZemlrLFg

nightgale

http://merlin.pl/Zakleta-w-sokola_Richard-Donner/browse/product/2,738333.html?pl ace=suggest bardzo proszę, jeśli masz ochotę go kupić :) Ja się nad tym właśnie zastanawiam :)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Dark_Incubus

Nie lubię kupować w Merlinie , denerwuje mnie ich czas dostawy.
Poszukam w sobotę u handlarzy na bazarze.
Już nie jedną perełkę tam znalazłem. :-)
Jak nie będą mieli to......przeproszę się z Merlinem :-)

nightgale

Faktem jest, że mają poślizgi czasowe, ale mówiąc szczerze można kupić u nich to, co bywa nieosiągalne gdzie indziej :) Ja na przykład czekam na dopływ większej wolnej gotówki, by kupić u nich film, którego myślałem, że nie dostanę już absolutnie nigdzie i nigdy, bo film z czasów, gdy o DVD nikt nie myślał ;P Szukałem go już wszędzie, choćby nawet na kasecie miał jeszcze być (bo nie spodziewałem się żeby go wznawiali na DVD) i okazało się, że w Merlinie jest :))
W każdym razie osobiście na Merlina nie narzekam :P Choć wiem, że czekanie może być wkurzające :)

Pozdrawiam i owocnego szukania życzę :)

ocenił(a) film na 9
Dark_Incubus

Ja poszukuję od lat serialu "Fame" z lat osiemdziesiątych.
Wersja z lektorem.
Nawet nie wiem czy było wydanie DVD.
Znalazłem w oryginale wreszcie na YT.
Cóż nie było wyboru oglądałem tak jak było.

nightgale

Ha! Ja też ten mój film na YT oglądałem :) I kurcze farta mam, że jest jednak na DVD.
Szkoda, że z "Fame" nie miałeś tyle szczęścia :< ale może się jeszcze pokaże :)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Dark_Incubus

Kupiłem !!!!!
Za osiem peelenów !!!

ocenił(a) film na 10
Dark_Incubus

kocham, kocham, kocham! Ściągnęłam i obejrzałam dzisiaj... Po prostu piękny film... I wspaniała historia :) Aktorzy też świetni!! :) <3 Polecam!! 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones