PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11922}

Zaklęta w sokoła

Ladyhawke
7,0 15 043
oceny
7,0 10 1 15043
7,5 2
oceny krytyków
Zaklęta w sokoła
powrót do forum filmu Zaklęta w sokoła

Kocham ten film

użytkownik usunięty

Film jest po prostu zniewalający. Tak wielką miłość rzadko spotyka się na ekranach. Do tego przepiękne zdjęcia i nastrojowa, urzekająca muzyka (szczególnie Main title oraz Final reunion and end title) czynią z tego filmu prawdziwe cacko i to nie tylko gatunku fantasy. Oglądałam go już 2 razy i mam nadzieję, iż wkrótce zobaczę go po raz trzeci. Nawiasem mówiąc nie spodziewałam się po Donnerze takiego cudeńka.

użytkownik usunięty

przepiękny! ale niestety dość trudno dostępny, nie mogę go dostać na DVD mimo usilnego szukania.

użytkownik usunięty

Ten film można ściągnąć ze strony www.torrenty.org. Właśnie zabieram się do oglądania:)

Cacko - jeden z najlepszych filmów fantasy (mimo, że od jego nakręcenia minęło już trochę czasu). Bez wielkich pieniędzy, bez wspaniałych efektów specjalnych - a jednak piękny.

użytkownik usunięty

Mimo, że pod wieloma względami film jest już przestarzały, to jednak historia pary bohaterów nigdy się nie zestarzeje.

ocenił(a) film na 10

wspaniały film! byłam małym dzieckiem, gdy oglądałam go po raz pierwszy. dziś jako dwudziestoletnia osoba, gdy oglądałam go po raz kolejny dowiedziałam się, że ma ograniczenie od 12 lat... ktoś chyba upadł na głowę :/

ocenił(a) film na 8

ten film jest rewelacyjny, jeden z moich ulubionych, nie przegapilam chyba zadnego seansu w TV od ladnych paru lat, od kiedy zaczelam rozumiec co sie dzieje ;)

ocenił(a) film na 7
pawel_b007

Ja też go uwielbiam ... taki wzruszający ... :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones