PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11922}

Zaklęta w sokoła

Ladyhawke
7,0 15 041
ocen
7,0 10 1 15041
7,5 2
oceny krytyków
Zaklęta w sokoła
powrót do forum filmu Zaklęta w sokoła

już nie wiem,ile razy oglądałam ten film :) w każdym razie, za każdym razem (od kiedy jestem świadomą istotą ludzką), kiedy puszczają go w TV. niesamowicie magiczny, a tak w ogóle to jeden z niewielu filmów, w których potrafiłam uwierzyć w miłość głównych bohaterów..no cóż, zazwyczaj trudno mnie przekonać...

ocenił(a) film na 10
maggie_fraser_rowe

Czuję dosłownie to samo, gdy po raz kolejny oglądam ten cudowny film. Zawsze marzyłam by móc doznać tak czystej i prawdziwej miłości...coż dalje marzę;]

maggie_fraser_rowe

Zgadzam się z wami.....gdy jest okazja zawsze z checia go ogladam-ciekawe kiedy znowu go zobacze!!!:P POZDRAWIAM:)

ocenił(a) film na 10
maggie_fraser_rowe

ten film jest piękny!
Pamietacie scene gdy główni bohaterowie leżą z dole? wschodzi słońce a oni pierwszy raz od lat mogą zobaczyć swoje prawdziwe oblicza. niesamowit scena. jedna z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających jakie widziałem e życiu.
:-)

ocenił(a) film na 10
maggie_fraser_rowe

Wspaniały film... Szkoda tylko, że tak rzadko puszczają go w tv. Dla mnie klasyka filmów fantasy. I ta miłość... Chciałoby się taką przeżyć... Niestety w naszej szarej rzeczywistości może być trudno... Ale cóż, trzeba wierzyć... Mówią, że wiara czyni cuda;)

ocenił(a) film na 8
maggie_fraser_rowe

klasyka!, a wiecie że Sapkowski umieścił go kiedyś wśród swoich 3 ulubionych filmów fantasy?

ocenił(a) film na 9
maggie_fraser_rowe

Film widziałem tylko raz, ale również mnie urzekł i zapamiętałem wiele scen. Genialny pomysł na scenariusz, świetni Hauer i Pfeiffer. Bardzo chętnie bym sobie go odświeżył, ale chyba trudno będzie o okazję...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones