PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11922}

Zaklęta w sokoła

Ladyhawke
7,0 15 043
oceny
7,0 10 1 15043
7,5 2
oceny krytyków
Zaklęta w sokoła
powrót do forum filmu Zaklęta w sokoła

porażka

ocenił(a) film na 5

wy chyba nigdy dobrego fantasy nie widzieliście?! ludzie jak wy to nazywacie dobrym filmem to ja jestem Michelle Pfeiffer!!
nawet nie skomentuje muzyki w tym filmie bo kojarzyła mi sie tylko z beverly hills!!

zlosnica_93

No właśnie spadaj gówniaro do oglądania takich flaków jak beverly kills, a poważne produkcje to ty zostaw w spokoju...
Ciebie tatuś jak robił to go też fantazja poniosla :D;D:D:

ocenił(a) film na 7
totall

Jak ktoś ocenia Troję na 10/10 to o czym my gadamy ;]

ocenił(a) film na 8
zlosnica_93

no po prostu kocham czytać takie komentarze... urocza po prostu urocza zlosnica_93 przypuszczam że te liczby w nicku 93 to rocznik naszej mało rozgarniętej damy ,czego można się spodziewać po 16 letniej dziewczynie bezstresowo chowanej przez swoich rodziców jedynie takich ambitnych komentarzy

zlosnica_93

HEHEHHEHE!!! CHCIAŁA BYŚ!!! ;P

co do muzyki, to muszę niestety się troszkę zgodzić, bo przynajmniej część ścieżki dźwiękowej mogła by być nieco bardziej dopasowana klimatycznie. xD
co jednak nie zmienia faktu, iż jest to bardzo dobry film fantasy jak na rok 1985. fajna historia, fajnie przedstawiona, momentami zabawna, lekka i przyjemna. no i nasza "sokola pani" przepiękna!!! :*
tak więc "moje" dziecię, nie gorączkuj się i zacznij zbierać na operacje plastyczną bo twoje marzenie się nie spełni, nawet jeśli po raz drugi powtórzę, że jest to bardzo dobry film!
pozdrawiam!
8\10

ocenił(a) film na 9
fraglespb

no coz biedne dziewczynko nie znasz sie

marcinek77

a ta odpowiedź to do mnie czy założycielki posta?

ocenił(a) film na 5
fraglespb

Takie z was mądrale tyracie dziewczynę, że jej się film nie podobał, to jej sprawa, dla mnie też był średniak...Nie czaje was to, że jest nastolatką nie znaczy, iż może jej sie nie podobać film...lepszy i to o wiele film fantasy a o dziwo też z tego roku co LadyHawke jest Legenda z T. Cruisem...zaraz bedą pisać, że nic dziwnego bo Avavtara ocenilem 10/10...ehhhh kazdy ma prawo do wlasnego zdania , a złośnica ma racje jest o wiele więcej filmów fantasy lepsze od tego...może to wy oglądaliście za mało filmów a na dodatek same gnioty...

WujekChu1ek

Każdy ma prawo do swojego zdania pod warunkiem, że potrafi je czymkolwiek uargumentować.

-wy chyba nigdy dobrego fantasy nie widzieliście?!
-ludzie jak wy to nazywacie dobrym filmem to ja jestem Michelle Pfeiffer!!
-nawet nie skomentuje muzyki w tym filmie bo kojarzyła mi sie tylko z beverly hills!!


Za coś takiego to można tylko śmiechem zabić a nie traktować poważnie.

mhrocznyszatan

Niestety na tym forum każdy ma prawo do swojego zdania bez żadnych warunków.
A szkoda, bo pomysł świetny, wtedy może poziom tego forum byłby nieco wyższy.
Ale obawiam się że to nie przejdzie :(

zlosnica_93

Film był świetny, naprawdę. Wszystko Ok. Tylko mi nie mówcie, że mam 10/10 "Fading of the Cries" - "Ostatnia Nadzieja', bo pourywam głowy. To dobry film. Nie licząc niektórych wątków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones