PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99229}

Zakochani rywale

What Rats Won't Do
6,6 315
ocen
6,6 10 1 315
Zakochani rywale
powrót do forum filmu Zakochani rywale

nareszcie coś innego, bardzo subtelnie nakręcony film - szkoda że nigdzie nie można go obejżeć

ocenił(a) film na 5
cartoon

innego? a możesz mi wytłumaczyć, co jest w tym filmie 'inne' i dlaczego jest subtelny? tylko bez tekstów w stylu -'najwyraźniej jesteś za głupi, y to zrozumieć, bo film jest świetny', ale moim zdaniem największa zabawa w filmie, to odgadywanie w jakim filmie widzieliśmy już daną scenę. zaletą jest naprawdę dobra obsada[brak gwiazd pierwszej wielkości, ale za to tłum utalentowanych i mniej znanych:)] i kilka niezłych fragmentów. angielski humor użyty w nadmiarze. ogólnie film nie zawiera magii! w ogóle:( postacie są z reguły nędznie skonstruowane, zaś wiele sytuacji po prostu irytuje. film mimo wszystko, miło się ogląda, choć jest naprawdę nijaki... jakieś kontrargumenty?:)

Kumorion

ja sie zgadzam! cala przyjemnoscia takiego filmu jest zgadywania w jakim innym filmie juz widzielismy ta scene. Dobra zabawa przynosi takze odgadywanie kolejnych scen, dialogow aktorow! film coprawda- nijaki, ale mily.

cartoon

A mnie film bardzo sie podobal;) a ogladalam juz go kilka razy;)

ocenił(a) film na 7
cartoon

dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones