PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137745}

Zakochany pingwin

The Pebble and the Penguin
6,8 1 760
ocen
6,8 10 1 1760
Zakochany pingwin
powrót do forum filmu Zakochany pingwin

bajki z dzieciństwa

ocenił(a) film na 10

Kolenja bajka, na której się wychowałam :) uwielbiam ją.

Kuka_2

Możesz sobie przypomnieć - będzie na Polsacie, w sobotę o 10:45
;)

Kuka_2

Jak byłam młodsza, to oglądałam ją bez przerwy - zapoczątkowała moją miłość do pingwinów :)

Paulinka_Kuciak

Na prawdę fajna bajka, ale oryginalny dubbing jest dużo lepszy niż polsatowski lektor, którego nie mogę znieść.
Może przez to, że przyzwyczaiłam się do oryginalnego tłumaczenia, które tyle razy oglądałam jak byłam młodsza
nie mogę się przyzwyczaić do wersji polsatowskiej.

ocenił(a) film na 9
DorkaEm

Nie wiem czemu, ale jak miałam 6 lat i zachorowałam na przewlekłe zapalenie dróg oddechowych (parę dobrych miesięcy w domu) to tylko i tylko to chciałam, żeby rodzice mi przynosili z wypożyczalni kaset video (takie rzeczy wtedy były :P) i też do tej pory kocham pingwiny, może dlatego, nie wiem xD

rabiosa

chcecie przeżyć to jeszcze raz zapraszam na mojego gryzonia tam Prawdziwa wersja z dubbingiem 480p

http://chomkuj.pl/bosman24

ocenił(a) film na 10
bosman1988

Dzięki za wrzuceni wersji z dubbingiem. Strasznie chciałem ją mieć. Po prostu kocham tę bajkę, a na końcu zawsze płaczę wzruszony, że jednak się dobrze wszystko skończyło, a marzenia bohaterów jednak się spełniły. Wiem, że dorosły ze mnie chłop, ale chyba zawsze będę ze wzruszenia płakał na tej bajce, bo ma ona w sobie magię, której brakuje wielu współczesnym produkcjom (nie licząc takich chlubnych wyjątków jak "PIORUN" czy też "ZWIERZOGRÓD", które tę magię zachowały). Cudowna bajka mojego dzieciństwa, do której zawsze chętnie będę wracał.

kronikarz56

Miło słyszeć że doceniasz mój wysiłek audio wyciągnięte z oryginalnego Vhs i odnowione i zrbiony Custom do obrazu Bluray nie to co Vhs 4na3 przekątna tylko obraz idzięk pierwsza klasa

ocenił(a) film na 10
bosman1988

Oczywiście, że doceniam Twój wysiłek. Naprawdę jestem tym zachwycony. Obraz pięknie wyczyszczony, polski dubbing, ścieżka dźwiękowa właściwa, jestem po prostu zachwycony. Widziałem wiele razy wersję z polskim lektorem na Polsacie i jakoś mnie ona nie zachwyciła. Zwłaszcza brakowało mi śpiewanych po polsku piosenek Hubiego i Mariny, które są wspaniałe. Dziękuję za tę bajkę. Przypomniało mi się moje dzieciństwo, gdy pierwszy raz obejrzałem przygody zakochanego pingwina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones