Before We Go

1 godz. 35 min.
6,8 32 318
ocen
6,8 10 32318
14 601
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":241195,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Before+We+Go-2014-241195/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Zanim się rozstaniemy
 • Classyher15 ocenił(a) ten film na: 9

  ...i nie wiesz, którą z nich wybrała Brooke.
  Nie jest to takie oczywiste.

  Z jednej strony, dla większości proste jest, że będą razem- od początku widać chemię między nimi, świetnie się dogadują, na koniec trzymają za ręce i całują. Nick na pewno zostawił jej nr telefonu, a ona po ułożeniu spraw z mężem się z nim umówi.

  ...Ale życie lubi być prozaiczne. Co jeśli ta 'mała wielka noc' miała być tylko drogowskazem w ich życiu? Nick uwolnił się od widma byłej dziewczyny, a Brooke zdecydowała się porozmawiać z mężem (i zostać albo odejść). Odegrali po jednej roli i koniec przedstawienia. Na kartce było parę pogodnych słów, cytaty ze wspólnej nocy, a trzymanie za rękę i pocałunek to tylko wyraz tego, jak bardzo zbliżyli się do siebie obcy ludzie i jak wiele im to dało (może nawet platoniczną miłość). Chwila trwała, chwila minęła...

  Osobiście wierzę w przeznaczenie i chcę wierzyć, że jeśli mąż zdradza Cię niecały rok po ślubie, a nocą spotykasz przystojniaka, który pasuje do Ciebie jak druga połówka jabłka, to nie zaprzepaszczasz tego i dajesz się porwać (zwłaszcza, że Brook już raz to zrobiła i sugerowała, że może po prostu pomyliła osoby). Ja bym tak zrobiła :). Chyba bym nie dała rady wrócić do domu i zapomnieć o takiej nocy i w dodatku ciągle zmagać się z brakiem zaufania do męża.

  Fajnie, że zakończenie jest otwarte, gdyby wprost było powiedziane, że ta noc była tylko drogowskazem dla obojga- byłoby dość depresyjne. Jeśli reżyser od razu by pokazał ich jako przyszłą parę- zbyt tandetne i banalne. Pewnie dlatego nie mogę się pozbierać po obejrzeniu filmu, a po ujrzeniu napisów, zapłakana, dosłownie powiedziałam "co, już?".

 • Classyher15 To samo pomyslałam:"co juz?"

 • mate21 ocenił(a) ten film na: 7

  Classyher15 może odpowiedzią jest sugestia jasnowidza:)