plakat filmu Zapach nocy

Zapach nocy

L'Odore della notte
6,8 13
ocen
6,8 10 1 13
31
chce zobaczyć
{"type":"film","id":104814,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Zapach+nocy-1998-104814/tv","text":"W TV"}]}
Zapach nocy
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 4,99 zł


Remo Guerra jest policjantem, ale prowadzącym podwójne życie. Nocami przyłącza się do band złodziei, okradających domy bogatych ludzi. Mężczyzna nie potrafi poddać się dyscyplinie wymaganej w swym zawodzie, dlatego też wkrótce zostaje wyrzucony z pracy. Poświęca się więc przestępczemu życiu. Jednak zostaje złapany i osadzony w więzieniu,Remo Guerra jest policjantem, ale prowadzącym podwójne życie. Nocami przyłącza się do band złodziei, okradających domy bogatych ludzi. Mężczyzna nie potrafi poddać się dyscyplinie wymaganej w swym zawodzie, dlatego też wkrótce zostaje wyrzucony z pracy. Poświęca się więc przestępczemu życiu. Jednak zostaje złapany i osadzony w więzieniu, gdzie spędza 3 lata. Po odbyciu kary, Remo chce powrócić do uczciwego życia. Kupuje więc bar, który zamierza prowadzić, jednak poważne kłopoty finansowe sprawiają, że znowu zaczyna iść złą drogą.

Zapach nocy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.