PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33183}
7,9 4 280
ocen
7,9 10 1 4280
6,6 7
ocen krytyków
Zapomniana melodia
powrót do forum filmu Zapomniana melodia

Nie wiecie może, skąd mogę go wziąć??? Proszę! Tylko na DVD, albo na VCD... w każdym razie tak, aby można go było odtwarzać na komputerze, bo video nie posiadam :(

Kathy_Selden

Na polskim rynku właśnie ukazała się nowa kolekcja firmy DeAgostini "Skarby polskiego kina" - do numeru 18 zostanie dodane DVD z filmem "Zapomniana melodia" (z odnowioną, cyfrową jakością). Jest to dwutygodnik - aktualnie w kioskach można kupić numer 1 z filmem "Zakazane piosenki".

____OSCAR____

Dzięki! Co prawda będę musiała poczekać, ale co tam! Od paru miesięcy szukam, to mogę poczekać.

ocenił(a) film na 1
____OSCAR____

Witam a ja tego filmu szukam od paru lat i nigdzie znalezc nie umiem. Wyszedl juz numer 18 tej kolekcji i dalej NIC! Czy to ma wyjsc gdzies w jakims pozniejszym numerze? Ktos ma jakies oficjalne informacje?

MaLiK_3

Okazało się, że filmy nie ukazują się w takiej kolejności, jaką na początku podał wydawca. Film na pewno ukaże się w tej kolekcji - trzeba po prostu czekać. W razie gdyby ktoś przeoczył numer z tym filmem, będzie go można zamówić na www.deagostini.pl na podstronie dotyczączącej kolekcji "Skarby Kina".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
MaLiK_3

I faktycznie oceniasz ten film na 1? :'(

Kathy_Selden

Jutro ten film będzie emitowany w telewizji na kanale Kino Polska o godzinie 11:40.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones