PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9729}

Zasadzka

Stakeout
6,9 2 050
ocen
6,9 10 1 2050
Zasadzka
powrót do forum filmu Zasadzka

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 7

Świetny film sensacyjny z humorem. Oryginalna historia, dobre aktorstwo, klimat i muzyka. Scena z kotem to już klasyka :) W ogóle jak jaja sobie robią to bardzo śmieszne, z tym papierem toaletowym czy lornetką ubrudzoną czarnym pisakiem.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Witam kolegę ! A w tym filmie dużo jest akcji ? To bardziej komedia sensacyjna czy sama komedia ? Kiedyś to oglądałem na TVP1 ale bardzoo dawnnnooo ,wiec nic praktycznie nie pamiętam ,tylko to że kogość ci dwaj obserwowali .

ocenił(a) film na 7
bradock

Bardziej komedia sensacyjna, w starym stylu. Akcji jest średnio, ale jaj sporo ogólnie, więc można pośmiać się. I klimat fajny. Ja oglądałem na TVP w 2008 i 2010r.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Ok ,już obejrzałem .Masz racje ,film fajny i ten klimat !!!

ocenił(a) film na 7
bradock

Masz to nagrane może?

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Tylko Dvdrip z gryzonia ale jest też wersja vhsrip na gryzoniu .

ocenił(a) film na 7
bradock

Ja dopiero ten film obejrzałem teraz mimo, że widziałem ok 8 tysięcy filmów.
Aż dziwne, że dopiero teraz :)

Zabawne, że wy tu mówicie o jakiś słabych jakościowo wersjach dvd-rip czy vhs jak
większość filmów idzie dorwać w Blu-ray.

ocenił(a) film na 8
returner

Ja wole ,,Dvdripa,, -nie wiem czemu ? Przyzwyczaiłem się .A ,,Zasadzkę ,, widziałem już dawno ,po raz pierwszy jeszcze w latach 90 ,chyba na Polsacie .

ocenił(a) film na 7
bradock

Wiesz, jak mam tylko w jakości dvd-rip 4:3 też
wolę obejrzeć na kompie na monitorze 19 calowym o formacie 4:3.
Jeśli mam dvd-rip 16:9 to wybieram Tv LCD 32 cale i film na cały ekran lub na kompie. Tv Led 42 cale raczej nieciekawie wygląda jakość dvd.

Ale od kiedy jest jakość Blu-ray to zawsze wybieram Tv Led 42 cale
w jakości 1080p lub ewentualnie 720p i ogląda się z dysku zewnętrznego podpiętego pod Tv.
Warunkiem są napisy Srt z napi. Jeśli takowych nie ma do na przykład starszych filmów, a są tylko Txt to od biedy można obejrzeć na
Tv Lcd 32 prze dekoder lub na kompie, który nigdy nie ma problemów z napisami.

Znam osoby, które puszczają filmy z blu-ray z kompa na TV, ale wtedy podwójnie prąd idzie. Wiadomo, że TV Ledy malutko biorą prądu w porównaniu do komputerów więc to moim zdaniem bezsens.

Ostatnio byłem u osoby, która zakupiła TV Led 55 calowy 4K i
u niego jeszcze, że za mały pokój z 3m patrzeć będzie musiał to zdecydowanie za blisko na taki duży ekran to jeszcze powiedziałbym, że 720p nawet nie wygląda za ciekawie na takim kolosie. 1080p minimum, ale najlepiej 4K, więc będzie musiał w
duże pliki zaopatrzać się. Dvd u niego nie dało się oglądać, bo to była nędza i rozpacz na 55 calach :) Najśmieszniejsze jest jednak to, że on planował kupić 80 calowy :):):):):) Wtedy nawet 1080p kiepska jakość, bo 80 cali nadaje się tylko i wyłącznie do 4K, a oglądać by musiał z spoza mieszkania albo oślepłby w ciągu roku :):):):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones