PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11955}

Zawód pan młody

The Marrying Man
6,5 1 346
ocen
6,5 10 1 1346
Zawód pan młody
powrót do forum filmu Zawód pan młody

Wczoraj miałam okazje obejrzeć ten film na "1" i mi się bardzo podobał. Fajna lekka komedia romantyczna:) To ciekawe ile razy można wziąć ślub z tą samą osobą:)

ocenił(a) film na 10
mroczna_koza

Także oglądałem film na jedynce. Wprawdzie nie przepadam za komediami romantycznymi, to ta potrafiła mnie zarówno zaciekawić jak i rozśmieszyć. Brawa za duet aktorski Basinger-Baldwin. Jeżeli naprawdę to był głos Kim, śpiewający te piosenki, to chciałbym kupić płytę z piosenkami w stylu podobnym to tych z filmu.

ocenił(a) film na 8
chiaki985

Właśnie też chciałabym wiedzieć czy to jej głos, bo jeśli tak to nie wiedziałam, że ma taki talent wokalny:)

ocenił(a) film na 10
mroczna_koza

Film niesamowicie mi się podobał, dawno nie widziałem tak dobrej komedii romantycznej! GENIALNE!
Od razu postanowiłem sprawdzić co piszą w sieci na temat wykonywanych w filmie piosenek, no i okazało się, że... :
"She sings the songs in "The Marrying Man" herself". Co z tego wynika? Kim jest fantastyczną kobietą o wspaniałym talencie wokalnym i aktorskim, no a w duecie z Baldwinem po prostu "roznieśli scenę" w sensie pozytywnym ; ) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
hugx_cyber

Brawa w takim razie za styl i odwagę. Piosenki są bardzo istotną częścią jej roli, w końcu pozwalają na kolejne spotkania z facetem jej życia.

ocenił(a) film na 8
mroczna_koza

Tak, to jej głos. Nagrała nawet płytę wyprodukowaną przez Prince'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones