PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302760}

Zbrodnie czasu

Los cronocrímenes
6,4 3 852
oceny
6,4 10 1 3852
6,3 3
oceny krytyków
Zbrodnie czasu
powrót do forum filmu Zbrodnie czasu

Debile, wszędzie debile?

użytkownik usunięty

Ja rozumiem że na świecie większość ludzi ma znikomą inteligencję ale wolałbym żeby bohater filmu który oglądam miał przynajmniej średni poziom inteligencji. Zwłaszcza że patrząc na to jak mieszkał i jak wyglądał nie była raczej człowiekiem od przysłowiowego szpadla.
Człowiek inteligentny gdy widzi żywego człowieka a za kilka minut znajduje jego ciało pomyśli że morderca może być w pobliżu i będzie ostrożny a nie zacznie sobie "trupa macać". Normalny człowiek w chwili zagrożenia będzie uciekał co sił w nogach do domu (znane bezpiecznie schronienie i telefon) zwłaszcza gdy został ranny. NIE BĘDZIE SIĘ ZATRZYMYWAŁ BY SOBIE PRZEZ LORNETKĘ POPATRZEĆ a potem leciał do nieznanego obiektu który może być zamknięty albo może być mieszkaniem mordercy. Ten film to jakiś jeden wielki żart.

Dla mnie ten film to koncertowy pokaz nieudolnosci scenarzystow, a psychologia postaci to juz kompletne nieporozumienie.

sever

Hehe, to trzeba zobaczyć ;)

ocenił(a) film na 9

Ten film to jest komedia. Błędnie został oznaczony. Ja się bawiłem wyśmienicie.

użytkownik usunięty

Debile to są tu na Filmwebie, że wrzucili zdjęcie Hektora owiniętego bandażem. Podobnie, jak w The Flash jakiś cymbał wpisał, że Wells to Reverse-Flash i wisiało to tam z rok co najmniej. :D

ocenił(a) film na 8

Piszesz o tym jak na początku filmu znalazł tą rozebraną kobietę w lesie? A skąd niby miał przypuszczać, że jest martwa? Nie miała żadnych ran i widać jak oddychała, nie wyglądała na trupa.

Z tą ucieczką to na początku też mnie zdziwiło czemu koleś nie ucieka do swojego domu, ale jak sobie na spokojnie przeanalizujesz to bohater uciekał jak najdalej od miejsca zdarzenia a zamaskowany koleś (Hektor 2) zaskoczył go od strony z której przyszedł a więc nie mógł uciekać w stronę swojego domu. Istotny tu jest również fakt, że dopiero niedawno musiał się tam z żoną wprowadzić. Można to wywnioskować po tym, że dom mieli jeszcze nie urządzony. Tak podczas ucieczki stracił orientację w terenie i uciekał na oślep.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
suszyMie

Jeśli normalne dla Ciebie jest obmacywanie nieprzytomnej kobiety, to powinieneś się leczyć.

jak się boisz cycków, to ciebie powinni leczyć.
elektrowstrząsami.

użytkownik usunięty
suszyMie

Mylić lubienie cycków z obmacywaniem nieprzytomnej kobiety, z kim tak robiłeś, ze swoją mamą, siostrą, czy żoną, zboczeńcu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
suszyMie

Z moją martwą mamą? Fajnie masz, zboczeńcu. Po co pokazujesz publicznie, jakim żałosnym pajacem jesteś? Dajesz dalej, chętnie poczytamy wszyscy jaki elokwentny intelektualnie jesteś, zwykły chamie. :D

użytkownik usunięty
suszyMie

Podaj adres to ci - zaimek osobowy względem tak żałosnej kreatury napisany z małej z pełną premedytacją - przyjadę przekazać wprost co uważam o tobie hehehehe. Taki odważny? Dajesz. Co prawda bywam rzadko w Polsce ale może zaznasz łaskę pana, dostaniesz wychowawczego i może ci się ta chora psychika poprawi. Choć wątpię.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
suszyMie

Na widok cycków? Ty zasrany hipokryto, mówiłeś o macaniu nieprzytomnej kobiety, co jest moralnie rzecz biorąc, skończonym żałosnym chamstwem, a teraz mówisz że na widok cycków? Po co ja w ogóle z takim małpoludem rozmawiam? To mój ostatni post do ciebie, żegnam. Nie będę więcej czasu tracił na takiego - oby! - trolla, bo jeśli mówisz poważnie, to nie ma już dla ciebie ratunku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones