PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 092
oceny
6,5 10 1 125092
4,2 8
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Niezgodności tak dużo, że nie dało się ich zliczyć na palcach obu rąk... Czy taki był zamysł? Być może, ale mnie zraziła ich ilość.

ocenił(a) film na 7
akrobatiks

Oglądałam Equilibrium i inne tego typu filmy :) Oglądam co chcę i tak to oceniam, zawodowym krytykiem nie jestem i Ty też nie, więc takie czepianie się nie ma najmniejszego sensu. Niby szrot dla dzieciarni, a nawet mój 31 letni mąż przeczytał całą sagę. Nie ocenia się ludzi po gustach :)

ocenił(a) film na 2
Trin89

No chyba nie widzialas Equilibrium, bo tematyka w podobny desen. W obu filmach panowal totalny ustroj totalitarny, narzucane z zewnatrz ograniczenia, ktore mialy na celu trzymać narod za przyslowiowe jaja. Rezim i totaloitaryzm, wiec tematy filmow jak najbardziej podobne. Radze powtorzyc seans, tym razem porządnie :)
Ja mam 34 lata i w zyciu bym takiego badziewia nie czytal, bardziej Orwella jak juz jestesmy w tej tematyce.

ocenił(a) film na 7
akrobatiks

A co ma piernik do wiatraka?

ocenił(a) film na 2
Trin89

haha, ty umiesz cztac ze zrozumieniem? Chyba masz problem z pomyslunkiem.

ocenił(a) film na 7
akrobatiks

Chcesz komentować Equilibrium, to spadaj na profil tego filmu i nie obrażaj nikogo więcej Januszu :)

ocenił(a) film na 2
Trin89

Rany boskie, ty tak serio?
Napisalas, ze Equilibrium to zupelmnie inny temat filmu, a ja ci odpowiedzialem, ze wlasnie tematyka podobna, ale widac nie zatrybilas, o co biega w tym wszystkim. Potem piszesz, ze co ma piernik do wiatrka, tekst normalnie bez sensu w kontekcsie tego co ci wczensiej napsialem, jakie jest podobienstwo w tych filmach. Rece opadaja normalnie :)
Marcin jstem, a nie zaden Januszek :)

ocenił(a) film na 5
Trin89

Książka była fatalnie napisana, ale ogólnie pokazywała niezły pomysł. I moim zdaniem fakt, że Jannine ukrywała informację założycieli był ciekawszy i logiczniejszy niż to co pokazali w filmie, czyli że tak bardzo chce ją odkryć. W książce było jasne, że ma swoje dobre motywy, chcąc chronić ludzi przed tą informacją; tworząc z niej bardziej złożoną postać.

ocenił(a) film na 8
Trin89

Jak będzie nazywać się następna część?

ocenił(a) film na 7
WDK

Ostatnia część jest podzielona na dwa filmy... Pierwsza część okaże się w marcu przyszłego roku pod tytułem ALLEGIANT, a druga w marcu 2017 pod tytułem ASCENDANT.

Paranoja jedną spójną książkę dzielić na dwa filmy, ale ostatnio to jest bardzo modne.

ocenił(a) film na 8
Trin89

Również zauważyłem upowszechnienie tej dziwnej mody. Dzienx na info;)

ocenił(a) film na 7
Trin89

Dobry mi się tez podobał :) ciekawe kiedy kolejna część. Czy są książki ktoś się bo chyba wiadomo ze są?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones