plakat filmu Zdradliwi jak woda

Zdradliwi jak woda

Falsk som vatten
5,6 64
oceny
5,6 10 1 64
45
chce zobaczyć
{"type":"film","id":36723,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Zdradliwi+jak+woda-1985-36723/tv","text":"W TV"}]}
Zdradliwi jak woda
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Komedia Hansa Alfredsona, jednego z najzabawniejszych szwedzkich reżyserów - tym razem o miłości i zdradzie. John jest wydawcą i człowiekiem żonatym. Pewnego dnia okazuje się, że jest szaleńczo zakochany w młodej poetce Klarze. Postanawiają zamieszkać ze sobą w wynajętym apartamencie. Ani żona Johna ani były kochanek Klary nie wydają sięKomedia Hansa Alfredsona, jednego z najzabawniejszych szwedzkich reżyserów - tym razem o miłości i zdradzie. John jest wydawcą i człowiekiem żonatym. Pewnego dnia okazuje się, że jest szaleńczo zakochany w młodej poetce Klarze. Postanawiają zamieszkać ze sobą w wynajętym apartamencie. Ani żona Johna ani były kochanek Klary nie wydają się mieć nic przeciwko temu. Wkrótce jednak zaczynają się dziać w ich mieszkaniu rzeczy przerażające. Przedmioty przemieszczają się samoistnie. Gaz zaczyna się ulatniać, a ktoś, nie wiadomo kto, pokrywa ściany graffiti... Zdrowie Klary gwałtownie się pogarsza. Obojga czeka jeszcze pewne szokujące odkrycie... Scenarzysta i reżyser Hans Alfredson powołał razem z Tage Danielssonem w 1961 roku firmę Svenska Ord, która stała się czymś w rodzaju szwedzkiego Monty Pythona. Obaj produkują pełne absurdalnego humoru programy dla radia i telewizji. Do najznakomitszych ich filmów zalicza się: "Szwedzkie obrazki" (1964), "Z głowy staruszka" - film, w którym partie aktorskie łączone są z animowanymi (1968), "Jabłkowa wojna" (1971), "Człowiek, który przestał palić" (1975) oraz "Przygody Picassa". Krytyka nazwała Alfredsona mianem "najzabawniejszego człowieka w Szwecji".

Zdradliwi jak woda zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.