Zdrajca

Traitor

2008 1 godz. 54 min.
7,0 9 497
ocen
7,0 10 9497
3 122
chce zobaczyć
{"type":"film","id":453795,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Traitor-2008-453795/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Zdrajca
  • bodek75 ocenił(a) ten film na: 6

    Jak zwykle "policjanci świata" z USA w rolach głównych. Filmik całkiem zgrabnie zrealizowany , ale były też i momenty przynudnawe. Dobrze chociaż , że sam koniec nie jest przesłodzony.

    Zawsze podczas oglądania takiego filmu czy przy okazji informacji z tv bądź radia zadaję sobie pytanie : Co to takiego jest w człowieku , że w imię jakiegoś boga jest w stanie zabić innych ludzi ( nie rzadko niczemu niewinnych dzieci ) , a przy tym także i siebie pozbawić życia. Kim jest ten bóg , że na coś takiego daje im przyzwolenie.

  • Immortal_Stasin ocenił(a) ten film na: 10

    bodek75 Po pierwsze koniec nie zawsze jest gorzki, znam niejedną historię z życia wziętą w której dobro ostatecznie wygrywa. Więc nie czepiałbym się tych przesłodzonych zakończeń, chociaż w filmie o takiej tematyce, byłoby to co najmniej dziwne. Po drugie też całkowicie nie rozumiem tych islamskich męczenników. Moim zdaniem większość z szahidów robi to z bardziej egoistycznych pobudek, bo wierzą w to, że dostaną za to nagrodę w raju. Śmieszne: zabij parę niewinnych osób a czeka cię wieczna rozkosz. To się trochę zdziwią (jeżeli piekło istnieje). Nie obwiniałbym za to Boga, bo on daje ludziom wolną wolę. Jeżeli istnieje.