PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453795}

Zdrajca

Traitor
7,0 9 768
ocen
7,0 10 1 9768
Zdrajca
powrót do forum filmu Zdrajca

bez płciowy,przewidywalny,źle napisany i wyreżyserowany.nawet dobrzy aktorzy go nie uratowali.porażka

ocenił(a) film na 8
simonjestcool

sam jestes bezpłciowy i źle napisany. Nie wiem, może miałaś/łeś zly dzien, okres, lub jestes chory/a... ale widząc twoj opis juz wiem dlaczego w statystykach dobrych filmow znajdą się zapaleńcy glosujący na 1 lub 2/10.

użytkownik usunięty
simonjestcool

:-) znawca się znalazł. nie przejmujcie się jego uwagami, nie ma pojęcia o czym pisze, jeno słowa polskie zna.

ocenił(a) film na 9

Jestem swiezo po seansie i musze powiedziec, ze jestem pozytywnie zaskoczony:) Akcja, fabula, dobra gra aktorow, muzyka, ladne widoki, rozne miasta, generalnie rzecz biorac mozna by twierdzic, ze ten film zostal zrobiony z duzym nakladem finansowym:) Ocena 9/10 ode mnie.

simonjestcool

po co tacy idioci wypisują takie bzdury!
tylko zniechęca do oglądania a film na prawdę bardzo dobry

samolotx

Film bardzo dobry, trzyma w napięciu i jest ciekawy.

Jedyne co mnie zastanawia to końcówka...dlaczego bombowcy byli na jednym dworcu autobusowym? Mieli być w autokarach w różnych stanach a byli w jednym i z tego co zobaczyłam, wsiedli na tym samym dworcu.

ocenił(a) film na 9
They_Are_Not_You

"Bombowiec" to samolot zdolny do przenoszenia i zrzucania bomb.

Gruby SPOILER w dopowiedzi na rozterki pana wyzej:

E-mail o tym, gdzie kazdy z zamachowców miał być, dostali dzień przed, więc mieli wystarczająco dużo czasu na to aby znaleźć się w odpowiednim stanie. Samir zebrał wszystkich w jednym autokarze aby zginęło możliwie jak najwięcej zamachowców i jak najmniej niewinnych ludzi. Omar dając liste zamachowców Samirowi, powiedział mu, że wszyscy oni się nie znają.

Coś mi się zdaje, ze niezbyt uważnie oglądałeś film :>

Lad

Czepiasz się słówek...

Co do tego, że dostali maila dzień przed...dzień to wcale nie jest dużo na dostanie się w czasie do innego stanu. Może się czepiam, ale to był mój jedyny zarzut. ;) A to że się nie znali...i co z tego?

A tak na marginesie to nie jestem panem...lol

They_Are_Not_You

Mój Boże... Debilizm w tym kraju staje się poważnym problemem.

ocenił(a) film na 9
They_Are_Not_You

They_Are_Not_You:

"A to że się nie znali...i co z tego?"

Gdyby się znali, to raczej podejrzany byłby dla nich fakt, że kilku zamachowców wsiada do jednego autobusu, nie sądzisz?

Drobna rada na przyszłość - filozofować zacznij dopiero po studiach a do tego czasu zgłębiaj tajemną wiedzę częściej z książek ( zwłaszcza tych szkolnych ) niźli filmów.

Pozdrawiam.

Lad

Wow...naprawdę nie wsiedli by do jednego autobusu, gdyby się znali? Ale mnie powaliłeś...normalnie nie wiem co powiedzieć...lol

Wg mnie końcówka była trochę nierealistyczna i tyle.

Komentarz o studiach i książkach już mogłeś sobie darować...a swoje drobne rady zachowaj dla znajomych.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
They_Are_Not_You

mnie za to powaliło pytanie o "bombowce" na dworcu autobusowym - nie wiem co napisać, lol (względnie rotfl)

ocenił(a) film na 8
They_Are_Not_You

jak to dlaczego? oglądałaś w ogole ten film? masakryczny post! wtf?

ocenił(a) film na 4
simonjestcool

Jakkolwiek byście nie zaklinali rzeczywistości, to i tak film jest przeciętny. Żadna rewelacja, ani też nie jest to gniot totalny.

ocenił(a) film na 5
slav_

Lepiej bym tego nie ujął.
Pójść do kina, obejrzeć, mieć niezłą rozrywkę na dwie godziny, wyjść i zapomnieć.

Zwykly_widz

typowe ujadanie gimbusa. a lekcje odrobione?

ocenił(a) film na 3
simonjestcool

zgadzam się z simonem słaby i przewidywalny.dla mało rozgarniętych!!3/10

macstar

nie aż tak słaby żeby wystawiać 3...
ten film zasługuje przynajmniej na 6

macstar

typowe ujadanie gimbusa. a lekcje odrobione?

ocenił(a) film na 6
simonjestcool

film niezły czyli 6/10, spokojnie można obejrzeć lecz nie spodziewajcie się szału

simonjestcool

bezpłciowy sie pisze razem. nastepnym razem jak bedziesz chciał komentowac cos czego nie widziales to najpierw podszkol sie ze slownika cwelu bo sadzisz byki ze az bije po gałach

czouk77

dlaczego twierdzisz że nie widziałem tego filmu?

ocenił(a) film na 4
simonjestcool

zgadzam się. film nudny, przewidywalny i absolutnie nie daję mu wiary. gra aktorska ujdzie ale główny bohater przez cały film ma ten sam smutny wyraz twarzy jak na plakacie. jak dla mnie mało ambitny film. ze zbliżonej tematyki polecam "Transfer".

DekkeR

typowe ujadanie gimbusa. a lekcje odrobione?

ocenił(a) film na 6
simonjestcool

eeeee. Nie jest tak źle. Dlaczego źle napisany?


"Lekkie" kino na wieczór. Da radę. 6/10.

ocenił(a) film na 3
simonjestcool

ma rację,film jest nudny i temat w dodatku oklepany 3/10

astral_dream

mękolenie gimbusa, któremu nic nie pasuje.

ocenił(a) film na 3
kotbury

Dla mnie jesteś szczylem.

simonjestcool


zanim zaczniesz pisac głupoty w internecie - SKOŃCZ PODSTAWÓWKE! moze nauczą cie pisac.

ocenił(a) film na 9
simonjestcool

Przede wszystkim - ,,bezpłciowy" pisze się razem. A źle napisany to był dzień, w którym twój stary miał ów niefortunny wytrysk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones