PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453795}

Zdrajca

Traitor
7,0 9 768
ocen
7,0 10 1 9768
Zdrajca
powrót do forum filmu Zdrajca

owszem temat filmu swietny, gra akrorska b. dobra, co wazne nareszcie ukazanie muzulmanina nie jako fanatyka i zabojce ale jako dobrego czlowieka wierzacego w swojego boga. ale fabula przewidywalna na kazdym kroku. niestety to slaba stona filmu, po kilkunastu minutach juz wiedzialam kto jest gdzie "kretem" i rzeczonym zdrajca. kolejne akcje typu wysadzenie autobusow znow przwidywalne, - uwaga SPOILER-

od razu widac ze zamist do kilkudziesieciu wybuchow autobusow dojedzie do jednego bo madry zdrajca wysle ich wszystkich w jeden autobus.

a szkoda moglbyc swietny film a tak tylko- 7/10

ocenił(a) film na 8
gwenell

Bez przesady. Nie był wcale taki przewidywalny. Nie mów, że wiedziałeś że ten atak na konsulat był ustawiony ??
Nawet później jak wiemy, że on już jest kretem to ciągle nie wiadomo jak wybrnie z tej całej sytuacji i nie kończy się to tak, że wszyscy są szczęśliwi bo giną niewinni ludzie i głowny bohater musi z tym żyć.
8/10.

TonyMontana21

atak na konsulat- cos podejrzewalam, ale jak Samir zapytal o ilosc zabitych to wiedzialam ze podpucha. ok, nie mowie ze wiedzialam jak potoczy sie caly film ale kolejne sekwencje filmu (w sensie etapy)jako wynik poprzednich dzialan byly przewidywalne!

ocenił(a) film na 9
gwenell

generalnie masz racje że był przewidywalny ale heh sami autorzy filmu już po 30 minutach zdradzają kto jest kretem a kto nie, to można było stwierdzić już na samym początku filmu po tym że gwiazdą filmu jest Cheadle więc wiadome najważniejsza rola mu przypada

wydaje mi się że film miałbyć przewidywalny, chodziło tu o ukazanie w sposób jak najbardziej obiektywny istoty terroryzmu nie obrażając przy tym wyznawców islamu - wydaje mi sie że bardzo udanie

jak dla mnie jeden z lepszych filmów w tym temacie, lepszy od "w sieci kłamstw" z di karpio

pozdrawiam

gwenell

Jeżeli twoim jedynym kryterium oceny filmu jest to czy wpadniesz na to co będzie za chwilę, to współczuję. Mnie film się podobał i nie uważam, że był przewidywalny - motyw z autobusem nie był tak oczywisty od początku. Ogólnie daję mu 8pkt. za dobrą fabułę i grę aktorów.

gwenell

No jest przewidywalny, co tu duzo pisac. Ale w ogole ten film ma wzloty i upadki. Czasami az serce sie podnosi jak sie oglada bohatera walczacego o poprawne tlumaczenie Koranu, o sprawiedliwosc itd., by za chwile znow ogladac nieciekawa sensacje. Sam temat filmu ciekawy. Po Kingdom, czy jak to sie tam nazywalo, ciekawa alternatywa. Niepotrzebnie moze wepchneli te kity o ludziach wtapiajacych sie w zachodnie spoleczenstwa, ze niby sa gotowi by po jednym telefonie oddac zycie, co zaczyna byc, juz po paru latach bzdecenia o terroryzmie, po prostu smieszne. Ale ogolnie film poprawny i godny polecenia.

gwenell

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones