PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453795}

Zdrajca

Traitor
7,0 9 765
ocen
7,0 10 1 9765
Zdrajca
powrót do forum filmu Zdrajca

film chyba jako jedyny pokazuje walke ortodoksyjnego muzulmanina z terroryzmem islamskim ukrywajacym sie za walka w imie boga i to jest sens i glebia tego filmu tak ze albo ktosnie rozumie tego problemu albo oczekiwal nie wiem czego
a poza tym to nawet bez ideologii to scenariusz nie jest zly a wykonanie takze
pozdrawiam wszystkich malkontentow na tym forum

ocenił(a) film na 8
tomek_66

a mi podobal sie przede wszystkim dlatego ze problem islamskiego fanatyzmu porownywalny jest z polslim katolicyzmem-kiedys z ogolnoeuropejskim -lecz zachod juz przejrzal na oczy a polski ciemnogrod dalej slepo sluzy watykanowi i daje kase za zlude zbawienia tak samo jak cimny lud islamski daje sie zabic w imie zbawienia tak ze nie jestesmy lepsi od islamistow ktorych tak krytykujemy

ocenił(a) film na 7
tomek_66

A ja bym się nawet pokusiła o generalizowanie - nie o chodzi o zło w religiach, ale o ogólną ciemnotę, brak edukacji. I to powinno się zwalczać, a reszta problemów to będą pikusie. Chociaż lekkim cieniem na tej teorii kładzie się niedawny zamach w Glasgow, którego dokonali lekarze (sic!!!)...
Rejony takie jak Bliski Wschód i Afryka są również ofiarami własnego bogactwa naturalnego, stąd każdy ma interes w utrzymywaniu ciemnoty wśród okradanych i manipulowanych.
Film także mnie się podobał, głównie ze względu na to jak wyważono pojęcie islamu. W obecnym czasie ma bowiem miejsce wciskanie ciemnoty w drugą stronę, że islam to samo zło. Islam, tak jak chrześcijaństwo, czy inne religie z założenia miał dobro ludzkie na względzie, aż wzięli się za niego 'spryciarze', którzy majstrując przy przekazie wypaczając go.

ocenił(a) film na 6
Mahosia

Wszystkie ważniejsze religie w zasadzie sprowadzają się do tego samego- miłości bliźniego. Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś kto zechce to wykorzystać do własnych celów. Zawsze się też znajdzie ktoś kto zechce wykorzystać wszelkie potknięcia i wypaczenia reprezentantów religii przeciwko religii w ogóle.
Ale ten film zwrócił mi uwagę na coś innego. Raka który zżerał kiedyś chrześcijaństwo a teraz zżera z powodzeniem islam a także poniekąd świat ateistów . Chodzi mi o zemstę, chęć odwetu, dominacji i pogardę. Zawsze najłatwiej jest szukać winnego gdzieś daleko a samego siebie wybielać. Tym jest przecież dżihad. Tym też była krucjata bohatera filmu- zemsta za śmierć ojca. A co jest warte życie w nienawiści? Co jest warte życie przeszłością?
Myślę że nie po to żyjemy.

ocenił(a) film na 6
tomek_66

Ciekawe jak sobie radzisz z katolickim terroryzmem? Wiesz, co piszesz, czy tylko tak powtarzasz po innych?

ocenił(a) film na 8
Krzypur

wciagasz mnie w temat w ktorym zyje i ktory jest dla mnie nr 1 tzn walka z sekta watykanska w polsce
praktycznie na kazdym kroku w kazdym mozliwym miejscu krytykuje kk i wszystkich jego zwolennikow
ktorzy modla sie nie o zbawienie wieczne tylko o to zeby im w zyciu sie nie pogorszylo a najlepiej polepszylo - to krytyka dawcow
co do krytyki calej sekty watykanskiej to juz mi sie nie chce pisac bo fakty sa oczywiste- po trupach do kasy
wracajac do twojego pytania
terroryzmu rozumianego wg obecnych kryteriow jako takiego nie ma ale wynika to nie ze wspanialomyslnosci rzadzacych watykanem ale ze zmianami cywilizacyjnymii ktore u nas sa kilkadziesiat -a moze wiecej-lat w stosunku do krajow islamskich
istnieje oczywiscie dalej terrozyzm duchowy szczegolnie w polsce gdzie teoretycznie 90% polakow nalezy do sekty watykanskiej i co najgorsze to panstwo nasze jest zwiazane jakimis chorymi ukladami lenniczo-zaborczymi zwanych konkordatem
wiec kazda krytyka kk jest oczywiscie pietnowana
wiec mozna uznac ze ja i wielu innych ktorzy krytykuja dzialalnosc sekty watykanskiej to walcza z katolickim terroryzmem
a jak sobie radze??
no mysle ze niezle -kazdy z moich znajomych z ktorymi mam lub mialem kontakt musza sie zastanowic czy to ze identyfikuja sie z kk to wynika z ich obludy czy ciemnoty
oczywiscie nikt jak na razie nie zmienil przynajmniej oficjalnie nastawienia bo oczywiscie nikt sie nie przyzna ze jego modly sa egoistyczne i ze tak naprawde wszystko to hipokryzja godna szatana
bo nawet jesli traktowac biblie jako cos boskiego to ich zycie w najwazniejszych kwestiach odbiega w 100% od tego co tam jest napisane
jak na razie nikt z moich znajomych nie przestal byc wredny nie zminil nastawienia do pieniezkow i nic nie zrobil ze swoim zyciem ktore pomogloby mu isc do nieba ale dyskomfortu troszke maja chociaz przy swoim zaklamaniu w depresje nie wpadna
co do wpisu zakladajacego temat to troche w przypadku islamu to zagmatwana sprawa bo islam nie jest instytucja i tak naprawde walczac z islamem walczy sie z wyznawcami ktorzy sa sterowani przez nieraz 'osiedlowych przywodcow duchownych' ktorzy sa czesto przywodcami organizacji terrorystycznych
oczywiscie ogolna nagonka na niewiernych i jakies chore wpisy w koranie o dziewicach za smierc niewiernego itp moga dzialac na prostych wyznawcow islamu wiec walka z islamskim teroryzmem jest tak naprawde walka z pewna grupa watazkow mniejszych lub wiekszych ktora probuje zbic kapital na haslach antyamerykanskich (ekonomicznych) i antychrzescijanskich
oczywiscie sa tez watki narodowo wyzwolencze jak w czeczeni i afganistanie tez oczywiscie na podlozy ekonomicznym oczywiscie przywodcow
wiec problem jest bardziej zlozony i nie ma jednego przeciwnika
kk swoje zbrodnicze dzialania ma juz za soba teraz z duchem czasu przeksztalcil sie w mafijno ekonomiczna organizacje kora dzieki bardzo madremu zarzadzaniu np -papiez franciszek- bardzo dobrze sobie radzi z psychika ludzi i oczywscie nieoficjalne dzialania polityczne dzieki ktorym inne kraje np polska daja sie doic z kasy
wiec tak naprawde walka z kk jest takze bardzo skomplikowana tyle tylko ze wg innych kryteriow i na innch plaszczyznach
tzn walka z panstwen z rzadami ktore od 25 lat ukadaja sie z kk w ramach posbeckich ukladow i w ramach walki o elektorat
wiec za duzo zwojowac nie moge ale zawsze cos
jak masz jakies ciekawsze propozycje to chetnie skorzystam chyba ze ty jestes obronca tej sekty to pewnie mi nie pomozesz
pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
tomek_66

"praktycznie na kazdym kroku w kazdym mozliwym miejscu krytykuje kk i wszystkich jego zwolennikow"

Bo jesteś fanatycznym lewakiem, czy czym?

ocenił(a) film na 5
tomek_66

"zachod juz przejrzal na oczy a polski ciemnogrod"

Ty kaumugu. "Zachód przejrzał na oczy"? Ten sam zachód, który jest kolonizowany przez islamistów? Ten sam, który pseudopoprawność wobec islamistó doprowadził do cyrku? Ten sam, który ich utrzymuje? I ten sam, który im się sprzedaje?

Ten polski katolicki ciemnogród to ostatnia deska ratunku w Europie. Bo tu się tak łatwo nie zagnieżdżą. Co innego zlewaczały, zidiociały zachód.

ocenił(a) film na 8
shamar

przede wszystkim to mnie nie probuj obrazac bo sie nie obraze
a co do islamistow to czy ja napisalem ze sa dobrzy alebo ze usa czy niemcy czy francja to prowadzi dobra polityke w kwestii islamizacji swoich panstw?
z katolami zerwali kontaty bo katole maja instytucje ludzie sie odsuneli bo zalapali ze to walek ze sekta ze zarabia i ze z zadnym bogiem nie ma nic wspolnego a z islalem jest ten problem ze nie maja zadnej instytucji i sami wyznawcy stawiaja sobie meczety a przede wszystkim maja ich na wlasnej zioemi bo ich sprowadzili lub w ramach koloni maja prawo wjazdu wiec sa na nich skazani i na ich wyznanie a ze socjalnie maja eldorado to sie rozmnazaja jak szczury i niedlugo przejma wladze w swoich krajach
no ale to nie ma zwiazku z normalnymi ludzmi ktorzy nie uznaja kk to nie ci ludzie zostaja islamistami ci islamisci tworza sie z innych islamistow glownie w ramach socjalu u nas nawet rodowitym polakom nie daja wiec obawiac sie nie musisz islamskiej emigracji no chyba ze sprzedajne rzady cos wymysla
zagrozenie moze nastapic jak islamisci w niemcach czy feancji przejma wladze ale myslisz ze na sile beda nas nawracac?
sa mniej ekspansyjna religia niz sekta katolicka wiec raczej nie napadna na polske a jesli juz na sile nas beda chcieli nawrocic to jakie to ma znaczenie dla chlopa czy wierzy w ich boga czy w katolickiego??
problem to moge miec ja co nie uznaje zadnej religii i wiem ze to wymysl jakis cwaniakow w celu podporzadkowania sobie ludzi bazujac na ich strachu przed smiercia ale dla ciebie to nie powinno miec znaczenia chyba ze jestes watykanskim slugusem to wiadomo ze duzo stracisz

ocenił(a) film na 8
tomek_66

a zapomnialem
czy lewak to ten co logicznie mysli i wyciaga wnioski/.???????
i widzie ze kazda religia od 6 tys lat to jest walek??????? i ze kazda zachowuje sie jakby miala monopol na boga? ze widze ze w ramach nauk jezusa to kler robi wszystki zeby isc do nieba?????????czlowieku jakby ksieza wiezyli w boga to by sie bali piekla i chcieli by isc do nieba ale wtedy musielib zmienic swoje zycie oczywiscie sa wyjatki ale to tylko wyjatki
ps chcialem zeby moj syn zostal ksiedzem nawet parafie bym mu postawil ale powiedzial ze nie bedzie zarabial na oszustwie

ocenił(a) film na 5
tomek_66

"czy ja napisalem ze sa dobrzy alebo ze usa czy niemcy czy francja to prowadzi dobra polityke w kwestii islamizacji swoich panstw? "

Napisałeś - zachód przejrzał na oczy. No to odpisałem jak "przejrzał na oczy". Tak, że wytępił chrześcijaństwo bo MIAŁ I WIDZIAŁ PROBLEM ale już problemu z ISLAMEM nie widzi. Co prowadzi do tego, że rdzenni obywatele stają się zaszczuci i obcy we własnych krajach.


"zagrozenie moze nastapic jak islamisci w niemcach czy feancji przejma wladze ale myslisz ze na sile beda nas nawracac?
sa mniej ekspansyjna religia niz sekta katolicka "

W tym miejscu przestałem czytać. Doucz się, doinformuj bo na razie nie widzę sensu wdawać się w dyskusje z kimś takim.
Po 1 - nie masz zielonego pojęcia, co tam się dzieje. Po 2 - masz manierę lewaka, z wypranym mózgiem. To nie ma Cię obrażać. Tak to widzę, skoro widzisz "katolicką sektę" a jednocześnie nie widzisz większego problemu z podobojem Europy przez islam.

PS - ci katoliccy sekciarze nie będą ci ucinać głowy na ulicy ani gwałcić siostry, żony, córki... Poczytaj sobie, poczytaj.

ocenił(a) film na 8
shamar

nie wiem czy udajesz ze nie rozumiesz co pisze czy nie potrafisz czytac ze zrozumieniem
problem islamizacji polski to moge miec ja bo ja jestem przecienikiem wszystkich sekt a swojego wroga juz znam a lepszy swoj wrog nic obcy ale ty to zamiast katolem zostaniesz islamista -chyba nie powinno miec to dla ciebie znaczenia-- no chyba ze jestes finansowo uzalezniony od watykanczykow to faktycznie stracisz ale jak przejdziesz na islam i cala twoja rodzina to ci nic nie grozi z ich strony moze nawet za zaslufi w sekcie katolickiej dadza ci jakas funkcje bo to podobno obie srkty mofdla sie do tego samego boga-no ale oczywiscie raczej spolecznie bo sama sekta z zalozenie nie jest zarobkowa
bardziej na powaznie to zydki kilka mil maja wokol siebie prawie miliard islamistow i jakos to oni ich za mordy trzymaja mimo ze dodatkowo u siebie w granicach maja tez wroga wiec nie taki diabel straszny
a juz czarny scenariusz jak niemcy beda islamskie i nas napadna to bez islamizacji nas tez napadli a obecnie bezinwazyjnie dzieki naszym sprzedajnym rzadzacym po malutku robia z nas niewolnikow wiec przynajmniej jesli nas napadna to przynajmniej kazdy katolik bedzie wiedzial zaco i dlaczego walczy i chyba nie powinien miec z tego powodu zadnej krzywdy bo kilkaset lat temu to prawdziwi katole to sami sie pchali na smierc w tamach krucjat obronie wiary wiec nie beda musieli nawet wypraw organizowac zeby zginac za wiare i isc do nieba
problem to moge mec ja bo ja za zadna wiare nie chce ginac i z zadna nie mam zamiaru sie identyfikowac ale widzac jaka mamy armie katoli gotowych ginac za wiae to na razie spie spokojnie i jestem pewnien ze mnie obronice yak mysle gorzej ze teraz w sondazach 80% polakow nie chce ginac za zydounie i kto mnie obroni?????
a na powazniej to bardziej sie przejmuj ze nasi politykierzy wszyscy jak jeden lacznie z twoimi przelozonymi z sekty poza korwinem i waszym moze nie do konca ks issakowiczem- zalewskim pchaja nas w zadyme na ktorej tylko stracimy a inni zyskaja tu jest problem na chwile obecna a ty sie martwisz swoimi zagrozonymi za moze dopiero 50l wplywami przez islam
pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
tomek_66

"nie wiem czy udajesz ze nie rozumiesz co pisze czy nie potrafisz czytac ze zrozumieniem "

Mocne słowa w ustach kogoś, kto jest na poziomie pólanalfabety. Człowieku... można ostatecznie wybaczać nawet błędy ortograficzne ale
Ty.... PISZESZ WSZYSTKO JEDNYM p... CIĄGIEM. Gdzie podział na zdania? WIESZ, co to jest Z D A N I E?! Jesteś upośledzony czy jak?

Jak wspominałem - można abstrahować od błędów ortograficznych ale nie OD PODSTAW. Zdajesz sobie z tego sprawę? Chcesz być brany poważnie?
To NAUCZ SIĘ kurna PISAĆ PO POLSKU!

A teraz do samej sprawy - bo przebrnąłem rzez to bagno, choć nie powinienem -
"a lepszy swoj wrog nic obcy ale ty to zamiast katolem zostaniesz islamista -chyba nie powinno miec to dla ciebie znaczenia-- no chyba ze jestes finansowo uzalezniony od watykanczykow"

Dobra, żegnam. Nie dość, żeś półanalfabeta to jeszcze ktoś czy coś wyprało Ci mózg.

ocenił(a) film na 8
shamar

argumentow brako szkoda najlepiej atakowac odbiegajac od tematu
sorki uznalem ze jestes na tyle bystry ze miedzy wierszmi bedziesz czytal zreszta o tak oczywistych sprawach nt sekty katolickiej to nawet nie powinienem nc pisac bo kazdy rozumny czlowiek wie ze to tylko zwykla zarobkowa sekta i argumentow jest tyle ze brakloby czasy zeby je wszystkie wypisac
co do islamu to ja wiem dlaczego boje sie islamizacji ale ty jako sekciarz to moze wyjasni jakie ma to znaczenie dla ciebie zmiana sekty??? przeciez oni tez niby mowia ze do nieba sie pojdzie jak sie bedzie dobrym czlowiekiem
a no tak maja fizycznie ciezkie modly i to kilka x dziennie a no i ten ramadan chyba z miesiac ale przeciez nikt cie nie bedzie pilnowal czy sie modlisz i czy diete trzymasz bedziesz tak samo udawal jak teraz jako katolik
i na koniec jak juz pisalem wczesniej poza zmiana sekty sa duzo wazniejsze sprawy na chwile obecna i tym sie przejmuj no chyba ze jestes na watykanskim lub rzadowym etacie to faktycznie nie twoj problem
zreszta piszac ze mam wyprany mozg uzywajac oczywistych argumentow na temat sekt i ich oczywistych celow i ze krytykuje rzad ze nie dba o swoj narod to widac kogo reprezentujesz no chyba ze sie myle to jest jeszcze gorzej musisz byc opetany przez szatana

ocenił(a) film na 6
tomek_66

A zastanowiłeś się, czemu nie ma innych filmów pokazujących żarliwych muzułmanów walczących z terroryzmem? ;)
Mała podpowiedź: nie ma też za wiele filmów o katolickich biskupach, z pasją i poświęceniem zwalczających pedofilów w sutannach ;)

ocenił(a) film na 8
aklekot

no nie wiem podpowiedz tylko zbila mnie z tropu?
ale na pewno o ksiezach -moze nie biskupach -ktorzy w filmach idealizuja dzialalnosc tej sekty ale rowniez nieraz w ukryty sposob ukazuja jej hipokryzje np biskup w ojcu mateuszu-w mercedesie lub ukazana ciemnota i podporzadkowanie sie ludu w wilkowyjach lub u pana boga za piecem
w kazdym razie krytyka kk jest raczej niepopularna politycznie w calej europie i stanach a krytyka islamu taka ostra praktycznie nie istnieje ze strachu

ocenił(a) film na 6
tomek_66

Miałem na myśli, że trudno robić filmy niby realistyczne, ale z postaciami fantastycznymi, nie występującymi w rzeczywistości.

ocenił(a) film na 8
aklekot

hahahahah 10/10 nie zalapalem

aklekot

ale kogo nie ma w rzeczywistości katolików ciemnych beretów czy fanatycznych islamistów?

ocenił(a) film na 5
tomek_66

"film chyba jako jedyny pokazuje walke ortodoksyjnego muzulmanina z terroryzmem islamskim"

A TO SOBIE NIE PRZECZY?

Ciekawym, kto sponsorował ten film o dobrym islamie i złych, którzy zbłądzili.

ocenił(a) film na 7
tomek_66

fajne spojlery to polowe filmu można przewinąć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones