PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105521}

Ziemia żywych trupów

Land of the Dead
5,4 15 913
ocen
5,4 10 1 15913
4,6 7
ocen krytyków
Ziemia żywych trupów
powrót do forum filmu Ziemia żywych trupów

tyle negatywnych opinii a film okazal sie calkiem w porzadku, porownujac do starej trylogii troche zabraklo tego elemntu zaszczucia, no ale tez bohaterowie byli w troche innej sytuacji, nie byli zamknieci w domu czy sklepie, przyzwyczaili sie juz do katastrofy, wiedza jak zyc w takiej sytuacji (chociaz nie wszyscy, chlopak z deskorolka i cd to chyba przyklad stuprocentowego matola, sytuacja w ktorej ginie glupia ale wcale nie az taka nieprawdopodobna), inteligentne zombie to troche szok byl dla mnie ale z drugiej strony jesli to wlasnie romero twierdzi ze zombie moga sie uczyc to mu wierze, w koncu to jego historia, szkoda ze nie pokazali zombie pod woda ale to juz moze zbyt duze skojarzenie z zmobie 2 by bylo, scena gdy trupy przeszly rzeke byla super i dzieki niej ocena wyzej, hooper jak zwykle mistrz,
7/10

ocenił(a) film na 7
Clarence Worley

zapomnialem o pojawieniu sie saviniego, bardzo wesola rzecz

ocenił(a) film na 6
Clarence Worley

Film jest znośny, ale nie jako horror. Strachu nie czułam podczas tego filmu, ale parę motywów było na prawdę dobrych i oryginalnych.

ocenił(a) film na 7
Clarence Worley

Ja również uważam ten film za dobry i dlatego daje 7/10,choć nie ukrywam że to bardziej s-f,horror.Efekty jak i aktorstwo na dobrym poziomie,fabuła wcale nie jest taka głupia bądź razie ogląda się to dobrze a to myślę jest najważniejsze.Dobrze jest też zapomnieć o filmach w których zombiaki są głupie jak but bo tutaj mamy bardziej początki ewolucji zombiaków (what a f.uc.k).Pozdro

ocenił(a) film na 6
Clarence Worley

również słyszałem i czytałem wiele negatywnych opinii, a film okazał się całkiem spoko. największym plusem jest tu niewątpliwie fabuła, która wyróżnia się spośród innych filmów o zombiakach, co sprawia, że "Ziemia ..." jest oryginalna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones