PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625}
6,7 820
ocen
6,7 10 1 820
Zimny pocałunek
powrót do forum filmu Zimny pocałunek

Ludzie, litości!!! Ten "nijaki" MARIQ, błskotliwie w swoim arcy genialnym opisie filmu, walną taki spoiler, że spierd**** mi całą przyjemność z oglądania "Zimnego pocałunku". Szkoda, że żadna osoba, która weryfikuje nadesłane teksty, nie zauważyła tego. Żenada.

ocenił(a) film na 8
Judith_Myers

Widziałem już kilka takich opisów, szkoda słów :|
Lepszy był opis do "Wszystko o mojej matce", koleś opisał cały film od pierwszej do ostatniej sceny, a twórcy filmwebu dodali to jako zwykły, krótki opis filmu, he he. Żenada :)

ocenił(a) film na 8
Judith_Myers

porażka. jak wysyłam znajomym link z tym filmem to od razu zaznaczam, żeby nie czytali wszystkich 4 opisów filmu. na szczęście ja obejrzałam go zanim znalazłam na filmwebie. szczerze polecam!

ocenił(a) film na 5
Judith_Myers

oj tam, oj tam, uważny widz sam sie w połowie domysli jak sie skonczy film.Nic nowego ni odkrywczego.

ocenił(a) film na 9
efcaab

Co tu robi to nonszalanckie "oj tam"?!
Nie od tego jest opis, żeby streszczać film, czy tym bardziej (z egocentryczną bezmyślnością) zdradzać jego zakończenie! Uważny widz chce SAM w połowie się domyślić.
Jednoznacznie przychylam się do opinii, że tego rodzaju opisy powinny być blokowane przez weryfikatorów tekstu.

efcaab

Popieram. Mało tego, uważam, że tak zwany "spojler" (swoją drogą, komu przeszkadza wiedzieć, co się dzieje w filmie?) zawarty jest nawet w plakacie, poza tym ta recenzja opisowa była bardzo ładnie napisana, a takich to już niestety ze świeczką szukać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones