Winter Solstice

1 godz. 26 min.
5,7 55
ocen
5,7 10 55
105
chce zobaczyć
{"type":"film","id":200113,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Winter+Solstice-2004-200113/tv","text":"W TV"}]}

Jim Winters (Anthony LaPaglia) prowadzi spokojne i poukładane życie. Po śmierci żony poświęcił się wychowywaniu dwóch synów. Starszy z nich, Gabe (Aaron Stanford) chce opuścić rodzinny dom - postanawia wyjechać na Florydę, zostawiając pierwszą lepszą szansę na trwały związek ze swoją koleżanką Stacey (Michelle Monaghan). Młodszy zaś, Pete (Mark Webber (II)) "schował się" w prywatnym świecie gniewu i rozczarowania. Jim obserwuje jak jego synowie dokonują wyborów, ogląda ich zgubne kompromisy. Kiedy spotyka swoją nową sąsiadkę, Molly Ripkin (Allison Janney) odnajduje drogę, która pozwala zająć mu się swoim życiem i przez którą powinien kroczyć aby uszczęśliwić siebie i swoją rodzinę.

ewelina842
opis użytkownika

Owdowiały Jim Winters wiedzie smutne życie. Wciąż nie potrafi się pogodzić ze śmiercią żony. Nie umie tez porozumieć się ze swoimi synami. Pewnego dnia poznaje Molly Ripkin. Ona uświadamia mu, że powinien w końcu pomyśleć o sobie.

Maja
opis użytkownika