PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484386}

Znokautowani

Hard Breakers
3,5 1 189
ocen
3,5 10 1 1189
Znokautowani
powrót do forum filmu Znokautowani

Nie dałem rady...

ocenił(a) film na 1

Pomimo tego, że czasem chcę zobaczyć coś właśnie w takim klimacie, tu nie dałem rady. Niestety film w mojej ocenie jest mieszaniną próby zrobienia komedii, filmu młodzieżowego, i czegoś na dzisiejszą modę. Wyszło: Hitchcook dzisiejszej mołodzieży wplątanej w dramaturgię wpływu ilości pomidorów w zupie pomidorowej a wpływie tego na kremację.

ocenił(a) film na 1
r_a_s

Niestety muszę się podpisać pod tą opinią. Mało który film, chociażbym nie wiem jak głupi wyłączał. Ten próbowałem ścierpieć przez jakiś czas, potem tylko skakałem w przód , czy coś się zacznie dziać. Niestety - nie zaczęło. Mało tego, w tym filmie się chyba NIC nie dzieje, bo - przynajmniej ja - nie potrafiłem wyłapać czy ten film w ogóle o czymś jest. Ot, zlepek jakichś przypadkowych, średnio śmiesznych scen. Rzadko kiedy razi mnie gra aktorów, np. w produkcjach Asylum zdarza mi się pośmiać z nich - tutaj mi było ich tak żal, że nawet bałem się zapłakać. Unikać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones