film

Znowu Gwiazdka

Christmas Encore
2017
1h 23m
4,5 676
ocen
4,5 10 1 676
Niedoceniana aktorka Charlotte dostaje rolę w "Opowieści wigilijnej" i zakochuje się w reżyserze. Okazuje się jednak, że do premiery może w ogóle nie dojść. więcej mniej
Znowu Gwiazdka zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Charlotte Lacy (Maggie Lawson) jest zmagającą się z rzeczywistością aspirującą aktorką, która po latach niepowodzeń w Nowym Jorku postanawia porzucić swoje marzenia i przenieść się do Chicago. Niespodziewanie jednak dostaje rolę w nowej świątecznej produkcji. Dziewczyna świetnie radzi sobie na scenie. Zakochuje się też z wzajemnością wCharlotte Lacy (Maggie Lawson) jest zmagającą się z rzeczywistością aspirującą aktorką, która po latach niepowodzeń w Nowym Jorku postanawia porzucić swoje marzenia i przenieść się do Chicago. Niespodziewanie jednak dostaje rolę w nowej świątecznej produkcji. Dziewczyna świetnie radzi sobie na scenie. Zakochuje się też z wzajemnością w będącym gwiazdą telewizji reżyserze sztuki Julianie Walkerze (Brennan Elliott). Kiedy wszystko w życiu Charlotte zaczyna się w końcu układać, okazuje się, że z powodów administracyjnych przedstawienie nie może być wystawione. Aktorka i jej koledzy z obsady będą potrzebowali cudu, który sprawi, że ich praca nie pójdzie na marne.

studio
Hideaway Pictures
tytuł oryg.
Christmas Encore
inne tytuły
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Toronto (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Charlotte walczy z uzależnieniem od scen teatralnych. Ktoś nieroztropnie powierza jej główną rolę i nawet cud nie ratuje przedstawienia. Wszystko na próżno.

Charlotte Lacy (Maggie Lawson) jest zmagającą się z rzeczywistością aspirującą aktorką, która po latach niepowodzeń w Nowym Jorku postanawia porzucić swoje marzenia i przenieść się do Chicago. Niespodziewanie jednak dostaje rolę w nowej świątecznej produkcji. Dziewczyna świetnie radzi sobie na scenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones