Zulu

2013 1 godz. 50 min.
6,8 7 596
ocen
6,8 10 7596
3 567
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
powrót do forum filmu Zulu
  • stantom1982 ocenił(a) ten film na: 7

film mi się nawet podobał, ale zawsze w tego typu filmach zadaję sobie jedno pytanie, główny bohater przepakowany jakby codziennie chodził na siłkę, a tak naprawdę to tylko chla, żre jakieś leki, każdą panienkę ma na zawołanie i w ogóle prowadzi niezbyt zdrowy tryb życia - no i teraz moje pytanie, dlaczego ja tak nie wyglądam??? przecież prowadzę taki sam tryb życia...

• yeticzek ocenił(a) ten film na: 7

stantom1982 widocznie nie pokazują jak pakuje bo to nudne i mało spektakularne :D

• Dryden ocenił(a) ten film na: 7

stantom1982 Hehe - dokładnie to samo myślałem oglądając ten film. Przy takim trybie życia to koleś powinien wyglądać jak Matthew McConaughey w "True Detective", a ten tu zbudowany jak młody bóg. Dobra rola Blooma, ale z "charakteryzacją" przesadzili.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 7

stantom1982 W wywiadzie Orlando wspominał, że po przeczytaniu pierwszej sceny ( w której jest nago) pomyślał, że dużo czasu spędzi na siłowni.
    Fenomen postaci Briana to połączenie tego...ciała sportowca z twarzą człowieka przeżywającego kryzys (sięga to do problemu ojca i Apartheidu).
    Ból jest tu w głosie, w mimice, a idealne ciało to jeszcze jeden kontrast, dzięki któremu widać ten smutek jeszcze bardziej.