PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 826
ocen
7,9 10 1 269826
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Kontynuacja

ocenił(a) film na 10

Czy jest taka opcja ze druga czesc beda robić inni reżyserzy?

ocenił(a) film na 10
Luk44_filmweb

Zawsze jest taka opcja , ale raczej drugą część najprawdopodobniej będą prowadzić ci sami reżyserzy

ocenił(a) film na 10
Nick_Wilde

Bo na wikipedi "Byron Howard" jest nie zatytułowana animacja Disneya którą ten rezyser będzie robil z kims innym a jesli to nie zwierzogród 2 to sie niestety okaze ze wyjdzie jeszcze pozniej.
A powracajac do tych reżyserow to dobrze by bylo aby pracowali ci sami nad kontynuacją bo razem udalo im sie stworzyć cos genialnego.

ocenił(a) film na 10
Luk44_filmweb

Raczej reżyserzy pozostaną ci sami , a co do zootopi 2 to myślę że najwcześniej powinna powstać około 2022 r

ocenił(a) film na 10
Nick_Wilde

Ja caly czas mam nadzieje że wyjdzie w 2019-2020

ocenił(a) film na 10
Luk44_filmweb

Rich Moore pracuje właśnie nad "Ralphem Demolką 2" (prawdopodobnie przerwał te prace gdy został dokoptowany jako drugi reżyser do ekipy "Zootopii") ale za rok skończy, więc po premierze filmu powinien być już wolny. Myślę, że jeżeli tym razem szybciej uporają się ze scenariuszem to w trzy lata powinni się wyrobić, więc film mógłby mieć premierę najwcześniej w 2020 r.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Tak najwcześniej w 2020 r ale ja stawiam że będzie to 2022 r

ocenił(a) film na 10
Nick_Wilde

Jest zapowiedź Disneya na 27.11.2019 i 25.11.2020 jeśli wierzyć Wikipedii:list of disney theatrical animated features

Luk44_filmweb

jest na fandomie że niby 24.11.2021 ale nie ma ale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones