PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760272}

mother!

Mother!
6,2 72 215
ocen
6,2 10 1 72215
5,6 40
ocen krytyków
mother
powrót do forum filmu mother!

JW. Wiem, że nie należy brać Złotych Malin na poważnie, sam nie przepadam zresztą za Mother!, ale nominowanie Lawrence to gruba przesada. Ja bym powiedział, że to jedna z jej lepszych ról - bez cienia ironii.

ocenił(a) film na 9
szmyrgiel

Te nagrody już dawno przestały być w jakikolwiek sposób miarodajne (jeśli w ogóle kiedykolwiek były). Biorą na tapet popularne tytuły i nazwiska, żeby narobić szumu.

samwise_6965

Pamiętajmy, że Złote Maliny powstały dla żartu. Już sama forma ogłoszenia nominacji daje to do zrozumienia.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=191&v=7WhtoxVX66I
Niemniej szkoda, że mierzą kreację Jennifer Lawrecen tą samą miarą co Emmę Watson w The Circle (ten film to dopiero ssał!).

ocenił(a) film na 9
szmyrgiel

Nie wiem jak poradziła sobie Watson, bo nie oglądałem tego filmu. Właśnie przejrzałem listę nominowanych i jestem w szoku, jak bardzo oberwało się mother!. Jasne, że film nie będzie podobał się każdemu, ale zarówno Lawrence jak i Bardem poradzili sobie znakomicie ze swoimi rolami. No i nominacja dla najgorszego reżysera... Sam mam kilka zarzutów do Aronofskiego jeśli chodzi o ten film, ale czysto obiektywnie ta produkcja i tak stoi na wysokim poziomie pod względem reżyserii.
Co do reszty nominacji, to z większością się zgadzam. Dziwi mnie też Hopkins, ale on pojawił się tam zapewne tylko dlatego, że zagrał w takim gniocie jakim były nowe Transformery (żart z numerem kolejnej części genialny!).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones