film

Niebezpieczna obsesja

Il miele del diavolo
1986

1h 39m
4,7 91  ocen
4,7 10 1 91
Młoda kobieta porywa i poddaje torturom lekarza, którego obwinia o śmierć swojego chłopaka. Zobacz pełny opis
Thriller
Erotyczny
Niebezpieczna obsesja zobacz zwiastun

reżyseria Lucio Fulci

scenariusz Jaime Jesús Balcázar, Lucio Fulci

produkcja Hiszpania, Włochy

premiera

Nowość
Create list icon

Chirurg, doktor Wendell Simpson (Brett Halsey) jest zmęczony wykonywaniem stresującej pracy. Pewnego dnia umiera jeden z jego pacjentów, Johnny (Stefano Madia). Rozgoryczona Jessica (Blanca Marsillach), dziewczyna Johnny'ego, porywa lekarza i przetrzymuje go w swoim mieszkaniu.

premiera 14 sierpnia 1986 (Światowa)

na podstawie Jaime Jesús Balcázar (materiały do scenariusza, historia) / Lucio Fulci (materiały do scenariusza, historia) ...więcej

studio Producciones Cinematográficas Balcazar / Selvaggia Film

tytuł oryg. Il miele del diavolo

inne tytuły The Devil's Honey USA
Polttava himo Fidżi
więcej

Zdjęcia do filmu nakręcono w Wenecji (Włochy), Barcelonie (Hiszpania) oraz Francji.
Okres zdjęciowy trwał od 21 lutego do 30 marca 1986 roku.
TOP filmy z roku...
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Taki średniak bym powiedział. Momentami potrafi być zmysłowy do tego przyjemna nutka przygrywa w tle. Ponad to poprawnie ukazano tutaj problemy doktorka oraz toksyczny związek dwójki bohaterów. Niech stracę i podwyższę ocenę o jeden pkt za piękną Cecillie, a co mi tam.

Kazdy szanujacy sie znawca kina zmyslowego powinien obejrzec scene z saksofonem :-)

użytkownik usunięty

Ładna główna bohaterka, dużo erotyki, niezła muzyka. W zasadzie nie wiem co więcej o tym filmie można napisać. Fabuła do skomplikowanych nie należy, ale na swój sposób wciąga.
Obejrzałem to tylko ze względu na Lucjana i w sumie nie żałuję, choć raczej tego typu filmy nie są dla mnie.

Ktoś wie, skąd go wziąć?

dziewczyna obwiniająca miejscowego lekarza za śmierć swojego chłopaka, uprowadza go i więzi w opuszczonym domu nad morzem. Między dwojgiem rozpoczyna się swoista gra erotyczna. Sporo tu erotyki, golizny i nawet niezła muzyka momentami. Całosc jednak przypomina film psychologiczny i strasznie przegadany.