film

Potężne Kaczory 3

D3: The Mighty Ducks
1996

1h 44m
6,4 2,7 tys. ocen
6,4 10 1 2653
3,4 5 krytyków
Zawodnicy drużyny "Potężne Kaczory" otrzymują stypendium sportowe w college'u Eden Hall. Będą musieli zmierzyć się z oficjalną reprezentacją tej szkoły. Zobacz pełny opis
Dramat
Familijny
Komedia
Sportowy
Potężne Kaczory 3

reżyseria Robert Lieberman

scenariusz Steven Brill, Jim Burnstein

produkcja USA

premiera

Nowość

Trzecia część przygód hokejowej drużyny "Potężne Kaczory", której członkowie są dziś znanymi i cenionymi sportowcami. Po kolejnych sukcesach Kaczory otrzymują sportowe stypendium w prestiżowym college'u Eden Hall. Niestety, trener Gordon Bombay nie może im towarzyszyć. Jego podopieczni muszą zaś zmierzyć się ze snobistycznymi graczami oficjalnej reprezentacji szkoły...

premiera 4 października 1996 (Światowa)

boxoffice $28 555 097 na świecie $22 955 097 w USA $5 600 000 poza USA

na podstawie Steven Brill (postacie) / Jim Burnstein (materiały do scenariusza, historia)

studio Avnet/Kerner Productions / Walt Disney Pictures

tytuł oryg. D3: The Mighty Ducks

inne tytuły więcej

Emilio Estevez wystąpił w tym filmie za darmo. W zamian za to wytwórnia Disneya przeznaczyła na film w jego reżyserii pt. "Wewnętrzna wojna" 3 miliony dolarów.
Podczas pogrzebu Hansa Gordon Bombay składa na grobie zieloną bluzę Kaczorów z numerem 11. Później widać, iż taką samą bluzę nosi Karp.
Po pierwszym treningu Charlie dwukrotnie zdejmuje ochraniacze.
TOP filmy z roku...
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
  • NETFLIX
  • MAX
  • DISNEY
  • AMAZON
  • CANAL_PLUS_MANUAL
  • SKYSHOWTIME
  • Zobacz wszystkie VOD
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jesse hall?

ocenił(a) film na 8

Czy ktoś wie czemu w tej części nie występuje postać Jesse'ego Halla? Był przecież jednym z czołowych zawodników Kaczorów.

Po wspaniałej jedynce, dającej się obejrzeć pomimo wielu idiotyzmów dwójce, przyszedł czas na
trójkę. Najgorsza część, jedynie dwa mecze, do tego mocno przegadana i nudna.

czy nowy trener po raz dziewięćdziesiąty dziewiąty zdoła poprowadzić drużynę oblepionych flegmą pacholąt do zwycięstwa? patrz: scott bakula, Pierwsza Liga III: Powrót Do Źródeł..

Najlepsza część

ocenił(a) film na 8

Odświeżyłem sobie całą trylogię "Potężnych kaczorów" i po zapoznaniu się na nowo z filmami do których mam olbrzymi sentyment śmiało stwierdzam, że ta część jest najlepsza :-) Najbardziej dojrzała, fajne ujęcia podczas meczów - szczególnie ten podczas pierwszego pojedynku z Wikingami - świetny humor

witam..jesli ktos wie co za melodia leci na w finalowym meczy w wykonaniu tej szkolnej(chyba) orkiestry to porosze o wpis