Po seansie "Dungeon Siege: In the name of the King" oraz "In the name of the King 2: Two worlds", czyli dwóch prominentnych filmów w reżyserii Uwe Bolla ten nie był aż taki zły. Uważam, że jest on porównywalny do pierwszej części sagi oraz sporo lepszy od drugiej. Czy polecam? - no tak średnio. Ale dla wiernych fanów...
więcej