Niech Pitt dostanie w końcu Oscara! :(

użytkownik usunięty
cinek7823

ja też błagam
i jeszcze Michelle Williams!

cinek7823

Pitt? Za co za jego "grę aktorską"?

kruczi2

eee... no ba za to się przyznaje oscary

użytkownik usunięty
kruczi2

Pitt to jeden z tych aktorów, który powinien mieć na swoim koncie Oscara. teraz Akademia ma okazję mu go dać i oby tej szansy nie zamrnowała

jak nie teraz to... nigdy mu go nie dadzą

cinek7823

może jeszcze dostać honorowego Oscara, ale musiałby zagrać w większej ilości dobrych filmów

Otakushonen

nie wystarczy im to ,że 2 filmy w których grał w tym roku są nominowane?;p

co z tego, że był nominowany i (może) powinien go dostać! W tym roku nie zasługuje na Oscara! Dziwię się nawet nominacji. Było tyle lepszych ról i filmów! Jestem rozczarowana zwłaszcza nominacją dla Pitta, na drugim miejscu jest Rooney Mara - kompletnie tego nie mogę zrozumieć! Gdzie jest nominacja dla Tildy???!!!

użytkownik usunięty
Hania_2

a widziałaś w ogóle te filmy, że tak krzyczysz?

widziałam i nie krzyczę tylko wyrażam swoją opinię

użytkownik usunięty
Hania_2

ja wykrzykniki odbieram jako krzyczenie.
jeśli tak to zazdroszczę i gratuluję, bo ja nie widziałam połowy

tutaj chodzi o konkretną rolę a nie o postać Pitta. Nie ukrywam, że bardzo go polubiłam zwłaszcza od roli w Babel (wczesniejszych filmów nie warto wspominać) ale i tak nadal uważam, że "Moneyball" jest tylko dobrym filmem a rola Pitta nie powala na kolana

Hania_2

wcześniejszych filmów nie warto wspominać hahaha a Siedem albo przekręt nie wspominając o Fight clubie gdzie stworzył jedną z najbardziej rozpoznawanych postaci w historii kina

matonio

+ jeszcze świetne kreacje w Benjaminie czy Bękartach
poperam cię;)

cinek7823

podbijam! zgadzam się w 100 % :)

makoto_kino

dorzucam kalifornie!

cinek7823

Fakt, plus za Benjamina dla Pitt'a, ale Tildzie za Eve Khachaturian po prostu sie nalezy jak dzien po nocy :);

matonio

hola hola nie zapominajcie o roli jego w filmie 12 małp. Był świetny.

Hania_2

No właśnie, Tilda Swinton miała genialną rolę w "Musimy porozmawiać o Kevinie".

jendrzej28

Popieram, GDZIE OSCAR DLA TILDY?!
Zagrała nieziemsko!

kruczi2

nic nie powiem

kruczi2

Pitt to bardzo dobry aktor, który gra w świetnych filmach. Kolejność epitetów nieprzypadkowa - dobry aktor, świetne filmy. Oczywiście nie wszystkie projekty , w których uczestniczył są takie świetne, ale jak sobie pomyślę, ile ciekawych kreacji ma na koncie ten niestary przecież aktor... Masakra.

Ale z drugiej strony, jest też inny aktor wśród tegorocznych nominacji, moim zdaniem ciekawszy, lepszy, nieziemski, wspaniały, jedyny w swoim rodzaju. On także ma mrowie ciekawych ról na koncie i także nie dostał jeszcze oskara. I nazywa się Gary Oldman.

kult_kazika

jeszcze jest Depp ;) z tych wybitnych bez Oscara

cinek7823

takich aktorów jest bardzo dużo, chodziło mi konkretnie o tegoroczne nominacje, a Depp nominowany tym razem nie jest.

kult_kazika

i słusznie, bo turysta i dalsi paraci to pomyłka

cinek7823

i DiCaprio

kafelika

DiCaprio dobry aktor i gra w dobrych filmach, niestety został zaszufladkowany jako szaleniec/wariat/niezrównoważony psychicznie.

kruczi2

Pitt powinien miec Oscara. Ma na koncie pare dobrych rol. Miedzy innymi w takich filmach jak: Fight Club, Inglourious Basterds, Snatch czy Seven

cinek7823

Wolałbym bardziej, aby Oscara dostał naprawdę zasłużenie - Gary Oldman lub Jean Dujardin.

MF13

Ci ,,znawcy" to są idiotami skoro nominowali Pitt'a, a Johny'ego Deppa nie.

xardas1396

a za co? za Dzienniki rumowe?

Hania_2

Moze nie tylko za Rum diary ale za przeszlosc niekoniecznie piracka,chociaz za caloksztalt Sparrowa tez by sie cos nalezalo, jest w czym wybrac poza tym; swietny w Marzycielu, Rozpustniku, Golibrodzie, Benny i Joon i w paru innych, ale ze go lubie nawet w filmach bez nominacji do nagrod, jak w Sekretnym oknie, to mi sie dobrze pisze;

midakada

Fear and loathing... mmmm, wspaniałe:)

matjej1

Koniecznie :)

midakada

po prostu ma w sobie coś takiego...

midakada

nominacje za golibrode, pierwszych piratow i marzyciela dostal, a ze go nie uraczyli statuetka... wg mnie za kazdym razem bylo przynajmniej 2 lepszych aktorow od niego
bardzo lubie deppa i zycze mu tego oscara, jednak odnosze wrazenie, ze jego ekscentrycznosc doprowadzila go do punktu, gdzie musi zagrac powazna role w sposob, jakiego jeszcze nie widzielismy, bo watpie, ze akademia wreczy mu nagrode za kolejna role dziwaka, w ktorych depp czuje sie najwyrazniej jak ryba w wodzie

xardas1396


W tym roku Johnny się niestety nie popisał.

MF13

od nas to i tak nie zależy...

cinek7823

Zgadzam się, chociaż przyznasz, iż Gary Oldman bardziej zasługuje na statuetkę niż Brad Pitt... lub (co jeszcze gorsze) Clooney xD

MF13

póki jeszcze mogę to pobieram wszystkie filmy z aktorami którzy są w tym roku nominowani ;p

cinek7823

Życzę przyjemności... autentycznej ;)

MF13

Ja się dziwie tej nominacji dla Pitta. Widziałam w sumie może jeden dobry film z nim. Napewno Moneyball nie jest najlepszy. A przy okazji ciekawe, która z aktorek dostanie Oscara.

kruczi2

masa z nim filmów jest świetna

kruczi2

Brakuje mi Swinton, a z aktorek - chciałbym Violę Davis lub Glenn Close... pewnie jednak będzie to Streep - no cóż ;)

MF13

Gary Oldman powinien dostać... Uważam, że nie powinno się przyznawać Oscarów za konkretny film tlyko za to, że dany aktor/reżyser itd. na to zasługuje (przez pryzmat wcześniejszego dorobku). Tak było np. ze Scorsese i Infiltracją. W sumie dostał Oscara za film ze swojej niższej półki, a nie za np. Taksówkarza

nouvellevague

nie wiecie czy transmisja gali będzie w internecie?

nouvellevague

jak dla mnie to jest bez sensu. To po co te wszystkie kategorie? Oceniamy filmy, które można było zobaczyć w 2011 a nie to, że ktoś kiedyś zrobił dobry film tylko, że akurat wtedy miał pecha bo ktoś zrobił lepszy .

Hania_2

ja się z Tobą absolutnie zgadzam. po prostu nie lubię jak ktoś dostaje nagrodę "z litości". Tak jak teraz chcą tego niektórzy dla Brada Pitta (chociaż w tym roku najlepszym aktorem nie jest). I nie powiesz mi, że Rocky jest lepszy od "Taksówkarza" ;p

nouvellevague

jasne, że nie ale widocznie Akademia w '77 widziała w Rockym coś więcej:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones