Oskary dla Emmy i Rayna!!!!! Najlepsi!!!! I najlepsza muzyka w " La la land" !!!!!!!! W ogóle najlepszy film!!!!

aniadolan1

Co do aktorki to sie nie zgodze. Mysle, ze na Oskara nie zasluzyla. Nie mowie, ze byla zla ale najlepsza kandydatka nie jest.

Ofeflia

Jak dla mnie Emma ma w sobie to coś co sprawia że nie mogę oderwać od niej wzroku i uwielbiam jej głos. Ja jestem pod wielkim wrażeniem ale jak najbardziej rozumiem że można mieć inne zdanie

Ofeflia

A ja pójdę dalej i powiem, że nie zasłużyła. We wszystkich filmach w których ją widziałem grała identycznie, z tym wyjątkiem, że w La La Land jeszcze trochę potańczyła i pośpiewała (swoją drogą w Someone in the Crowd wyglądała przy pozostałych trzech tancerkach jakby powiedzieli jej, że będzie tańczyć dopiero 5 minut wcześniej. W A Lovely Night było lepiej)

david121395

W Lovely Night było lepiej zdecydowanie.

aniadolan1

a oglądałaś inne?

sliwek1992

Chodzi o inne piosenki?

aniadolan1

To La la Land jest piosenką ? Hm.....................
To chyba oczywiste,że sliwek1992 ma na myśli inne filmy nominowane.

aniadolan1

No chodzi mi o inne filmy, skoro rzucasz opinią, że to najlepszy film, to powinnaś mieć jakąś argumentację opartą na porównaniu z innymi filmami.

aniadolan1

nie mówię, że film jest zły. Mało tego, uważam, że jest bardzo dobry. Tylko pytam, czy rzeczywiście uważasz, że jest najlepszy w tym roku, czy po prostu strasznie Ci się spodobał, ale reszty nie widziałaś? :P bo tak to brzmi

aniadolan1

Emma nie zasłużyła na Oscara. Jeśli go dostanie, to będzie wielki błąd. Nie mówię, że była zła, ale jej kreacja do oscarowych nie należy. Już Streep była lepsza. Zobaczymy jeszcze co pokaże Portman a na pewno COŚ pokaże.

panienka_2

Sama nominacja jest wielkim wyróźnieniem, bo moim zdaniem nawet owej nominacji nie powinna dostać. Popatrzmy na scenę kiedy tańczy z Ryanem, on taki bad boy wyluzowany, a ona wygląda jak totalne drewno, miny robi niczym Emily Clark w zanim sie pojawiłeś, jest po prostu irytująca :) Natalie Portman, cóż nie przepadam za nią, ale Jackie zagrała poprawnie, więc głosuje na nią, bądź na mój odwieczny numer jeden Meryl Streep

sara137137

Ponadto nie jestem zdecydowana czy przyznałabym Oscara Goslingowi. Nie mówię, że był zły ale popatrzmy na innych aktorów w tej kategorii, choćby Viggo Mortensen. La La Land może dla mnie śmiało wygrać w kategorii najlepszy scenariusz, przede wszystkim muzyka, piosenka czy nawet film (choć tu jeszcze mam parę do obejrzenia), ale aktorzy? Niekoniecznie.

Ofeflia

a ja trzymam kciuki za Ryana :)

sara137137

Lubię go, ale na Oscara bardziej zasługiwał w swoich poprzednich rolach. Za tą mu się niestety nie należy, ale pewnie go dostanie. A szkoda,bo on jeszcze pewnie będzie miał na swoim koncie kilka nominacji, a np. Viggo już nie, bo nie grywa w tego typu filmach, nie należy do kręgu najbardziej popularnych aktorów i jeśli ta szansa przejdzie mu koło nosa...to już drugiej takiej nie będzie miał. Więc trzymać kciuki za Ryana tylko dlatego, że jest sympatycznym super przystojnym aktorem jest trochę...dziecinne? :) Nie znam twoich przesłanek, ale większość dziewczyn ma właśnie takie :) W każdym razie to nie był atak skierowany w twoją stronę :)

panienka_2

Miejmy nadzieję, że jednak Ryanowi nie dadzą. Ja trzymam mocno kciuki za Mortensena, właśnie z tego powodu, który wymieniłaś. To świetny aktor, ale raczej średnio popularny, dobija do 60 i niedługo może już nie mieć szans :( Denzel już ma 2 Oscary, Affleck ma 40 lat, a Ryan i Garfield jeszcze mniej i prawie na pewno jeszcze dostaną jakieś nominacje, a Viggo pewnie już nie :(

Ofeflia

Oscar dla Emmy wydaje się być pewny, tak samo jak dla Afflecka

macieks992

No nie wiem czy taki pewny. Huppert i Portman zagrały fenomenalnie, więc Stone ma potężną konkurencję, Streep i Negga raczej nie wygrają, ale też są zagrożeniem bo Akademia lubi czasem nagradzać "po polityce".

filmowy_laufer

się okaże, ja jednak stawiam na nich

filmowy_laufer

Będzie jak z Lawrence. Są lepsze kandydatki ale dostanie ona (choć nie była zła).

Ofeflia

Nie, nie może tak być. Akademia do tego poziomu by już chyba nie zeszła :) Huppert w Elle była genialna, reszty na razie nie widziałam, ale Stone nie zasługuje.

Lady_Eowyn

Oby tak było, bo w tym roku Oscara powinna dostać albo Huppert albo Portman, obydwie zagrały na podobnym poziome.

filmowy_laufer

Właśnie wieczorem idę na Jackie, póki co trzymam kciuki za Huppert. Mam nadzieję, że stawka rozegra się między Portman a Huppert bo Stone kolenny raz jako ona sama i Oscar? Proszę, Akademio, nie.

Lady_Eowyn

U Stone podobały mi się sceny przesłuchań, bo tam musiała bardzo dobrze grać, a reszta to na takim dobrym hollywoodzkim poziomie była.

filmowy_laufer

No, te sceny były fajnie zagrane, bo musiała być jakaś, a tak to cały czas była sobą.

sara137137

Meryl! <3 <3 <3

aniadolan1

Nie krzycz tak.

aniadolan1

Ryan zdecydowanie na nie , Casey Affleck moim zdaniem najlepszy. Jeżeli chodzi o aktorki to walka bardziej wyrównana ale licze na Portman

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones