Nie mogę słuchać tej zlewaczałej idiotki, kogo oni tam zapraszają?

Dzida_86

Mówisz o prowadzącej?

filmowy_laufer

Nie no Torbicka jest w miarę spoko a przy tej blondynie osiąga wręcz szczyty inteligencji.

Dzida_86

A no tak, zapomniałem o niej.

Dzida_86

Jestem tego samego zdania, nie można jej słuchać

Dzida_86

w dalszym ciągu gada trzy po trzy, wszystko na "nie", ze wszystkim polemizuje, co za babsko!

Dzida_86

Grażyna Torbicka - klasa i styl .... szacunek dla niej że tak świetnie tłumi ,, nie na miejscu wypowiedzi " swoich gości ... blondyna tak wymachuje rękami ze cud że się nie pobiła hahha

gosiafilm

racja, P. Torbicka z klasa poprowadzila dyskusje.

Dzida_86

Na mnie jeszcze gorsze wrażenie zrobił wcześniejszy ekspert, który o wszystkim wypowiadał się sceptycznie, krytykując wypowiedzi prowadzącej i innych gości.

Dzida_86

Nie ty jeden zadajesz sobie takie pytanie.

Dzida_86

To jest "Wielka aktorka" znana z tego, że ma czym oddychać, wybitna postać i wybitny "ekspert", kobieta rezonansu: Małgorzata Sadowska

Dzida_86

Wkurzało mnie dwoje gości: ta blondi co na była generalnie na NIE i ciągle coś jej nie pasowało oraz gość z bródką w okularach co wiedział wszystko lepiej i wchodził w słowo każdemu. Moi drodzy nie mniej jednak Ci ludzie odzwierciedlali naszą filmową społeczność. Dla jednych La La Land był arcydziełem, dla innych totalnym szajsem. Niezależnie od tego część komentatorów i krytyków powinna przyglądać w szerszym kontekście filmom a nie tylko kierować się własną subiektywną opinią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones