Hej!
Ostatnio wyczytałam gdzieś, że na kanale foxx kids istniał blok nazywany "strefą strachu". Czy ktoś więcej mógłby mi o tym opowiedzieć? W jakich godzinach/dniach było to mniej więcej emitowane oraz jaki repertuar posiadało? 
Niestety, ale w internecie jest to jakimś lost media, ponieważ za wiele nie można się o tym dowiedzieć.

kulturalnarussia

Malutko - widać Internet nie pisał wtedy na temat bloków tematycznych w kanałach telewizyjnych różnego rodzaju - choćby na Jetixie (post-Fox Kids) pamiętam leciał blok wieczorny o nazwie "Jetix MAX".

Co do programów - to brak źródeł w internecie - trochę poprzeglądałem sobie sam bo chciałem przy okazji odświeżyć pasmo nadawcze Fox Kidsa :) - ale słabo. Być może oprócz "Gęsiej skórki" sygnowanej pasmem Strefy strachu mogły lecieć też animacje typu "Potworne pomidory" (https://www.filmweb.pl/serial/Potworne+pomidory-1990-210943) albo "Płazanado" - polecam przejrzeć artykuł na gry.pl pt. "Pełzando (Creepy Crawlers). Strach i szok - przerażające seriale dla dzieci" - może przy tym Pełzando się coś nasunie co mogło być jeszcze w erze Fox Kids emitowane w bloku "Strefa Strachu".

wiesiekpuchacki

Dokładnie tak. Podobna sytuacja jest z Minimax Polska, też nie ma jakoś wybitnie wiele informacji o tym kanale. Jestem pewny, że leciało tam sporo filmów pełnometrażowych, a jest tylko pewna część opisana na Wikipedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones