Witam. Zauważyłem,że niektórzy użytkownicy, niezależnie czy Redakcja, weryfikatorzy czy zwykli użytkownicy mają obok swojego avatara żółtą oblamówkę. Co ona oznacza i jak ją zrobić?

nuniek

Właśnie podejrzałam na pingwinowym forum, jak tam Pan Silverin stosuje poetyckie porównanie pewnego sprzedajnego pana do małpy;) podobnie Pan Wyskok i ten drugi Pan, zapaleni krytycy Pana Mariana celujący w porównaniach Pana Mariana do @py.
Zapiszę tytuł do obejrzenia.

agatkaa2

Człowiek bez twarzy z Gry o tron. Nie z filmu z 1993 roku.

nuniek

Nie oglądałam serialu, więc niestety nic mi to mówi. Ale niech mi Pan opowie:)

agatkaa2

https://youtu.be/R5NvINkz2qA?t=903

nuniek

Może tak samo zmieniać twarze dla zmyłki? Ale ten serial ponury i brutalne sceny, to nie dla mnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nuniek

Żartuje sobie Pan że mnie chyba, wszak Pan Cham solo i mi odpisał mi coś bez sensu, ładu i składu, a złośliwie bo się nie poznał na moim żarciku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nuniek

Więc może nie przyodzieje jego twarzy tylko henryczkową?

agatkaa2

Na mnie nie plują, także mnie nie kochaja. Jestem neutralny.

nuniek

I niezniszczalny;) Tylko szkoda, że tu nie już ma forum do pisania. Mogliby oddać wyczyszczone inne.

agatkaa2

Zależy w jakiej formie to inne. W takiej z 2017-2018? Nie.

nuniek

Takiej żeby Pan Silverin pisał nawet i na pięciu twarzach, a my byliśmy kibicowali.

agatkaa2

Na tillu jest pięć twarzy. Nie wiecej.

nuniek

A na forum do pisania na konkurencyjnym portalu filmowym jest tylko sam Kapusta :))))

agatkaa2

Widziałem, że ostatnio frekwencja jest tam porażająca. Z banem czy bez i tak człowiek czuje się tak samo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
agatkaa2

Grzesiowi się nie spodoba to i Gozera pogoni. Ja odszedłem na własnych warunkach.

nuniek

A biednemu Panu Popeyu całkiem się już pomieszało w ptasim mózgu;) Nazywa plugawy język starej czarownicy ripostami, ohydne wyzwiska to niby nie stalking, kto toto wychował?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nuniek

No tak, obaj opowiadają się za opcją co preferuje takie wychowanie, to i mogło tak być.

agatkaa2

A wiadomo czy tutti jest w ciąży?

nuniek

Mi tylko szambelan mówi jak go bolą plecy. Ostatnio parę dni temu bolały.

agatkaa2

Pewnie dlatego

https://i.pinimg.com/originals/e2/fc/25/e2fc259fc1cad05fb816eba7f339876b.jpg

nuniek

Teraz mówi że jest chory na grypę i wspomina złote czasy na forum kiedy dawał kosza userkom: Vesper i Heriolcium.

agatkaa2

Szambelan to Mad king.

użytkownik usunięty
krissovsky96

Skoro już wiadomo, że chodzi tutaj o osoby korzystające z filmłeba+ pozwolę sobie rzec wszem i wobec, że żadne pieniądze włodarzom portalu się nie należą, ale zbierają żniwa na osobach naiwnych tudzież nie znających czegoś takiego jak rozszerzenia do blokowania reklam. Sad but true. Dziękuję za uwagę.

Przynajmniej teraz kolaborantów będzie widać gołym okiem, taki pożytek z tego, w sumie jedyny.

krissovsky96

mam i co ? haha

użytkownik usunięty
krissovsky96

Pierwsza myśl,która przyszła mi do głowy:"VIP-y filmwebowe".

Bez przesady. Są niebanowalni. Sam znam osobę która multikonciła swego czasu a ma teraz FW+.
Więc działa.

użytkownik usunięty
dead_fw

O tych VIP-ach napisałam tak trochę z przymrużeniem oka. Moje pierwsze skojarzenie.

Wiem, ja również. Nikr nie będzie pozbywał się potencjalnego źródła zarobku (nawet tak niewielkiego).
Swoją drogą, koszą kasę na reklamach i to nie małą, samo wyłączenie reklam na stronie (gdzie 90% użytkowników korzysta z wtyczek) lub dawanie słabych promocji (i tylko na gry na PC) jest bez sensu.
Dajcie mi działającą bez problemu stronę, oceny które nie znikają i może rozważę subskrybcję.
Inaczej to mnie interesuje mniej więcej tyle ile ilość opadów na metr sześcienny w Amazonii.

dead_fw

Edit.
Oczywiście są ludzie którzy wchodzą tu by narzekać, tylko czy kogokolwiek to interesuje? Gdyby mi nie pasowało działanie jakiegoś portalu to po prostu bym się nie produkował. Góra i tak ma ich w zadzie i drze z nich łacha. A no dlatego, że gdzie pójdą? Konkurencja póki co to jak Techland do CD Project. Albo i jeszcze mniej. Wylewać żale to u psychoanalityka.

dead_fw

Edit 2.
Wyszukiwarka jest do poprawy. Profile zwisają mi kalafiorem.

dead_fw

Edit 3.
Sprawdziłem, jednak nie Techland (dziadowski bo dziadowski, ale jakiś)
To raczej jak Residebt Evil 2 i Resident Evil: Gun Survivor. Oba niby o tym samym, ale różnica wali łomem przez łeb :)

dead_fw

https://youtu.be/YoaNcHdR0MA?t=2412

nuniek

To do Vince'a.
Nigdy tego nie lubiłem. Ot, chów wsobny ze wsi. .

dead_fw

Nie ma go, a ta w żółtym to cudo.

nuniek

Nie jestem taki pewien czy nie ma,
Daj spokój, to patologia, zabawna przez chwilę.
Nie wierzę, że to Cię bawi.

dead_fw

Przez chwile.

nuniek

O, to tak, ale nie linkuj tego. Ani Ciebie to nie bawi ani mnie.
W sumie dobrze wiesz jaki mam stosunek do filmików z tym...panem.

dead_fw

Gdy złamiesz regulamin u grzesia

https://youtu.be/YqdeA3WiTSE?t=118

nuniek

W sumie łamiemy go obaj, nie?

dead_fw

Ja już nie.

nuniek

Aha, jesteś jak Kurt Russell z Ucieczki z Nowego Jorku?
Po pierwsze, lubię Cię więc się nie roześmieje,
Po drugie, pochlebiasz sobie.

dead_fw

Nie rozumiem?

nuniek

Serio, że myślisz taki cwany? Że patrzę na Twoją aktywność jaką tu prowadzisz?
Powiem Ci tak, mam to koło dupy, zawsze miałem. Czujesz się inwigilowany przez jakichś mitycznych zmawiających się userów jakbyś był conajmniej Trumpem. Pora się obudzić, Ty nie Trump a oni nie chcą empeachmentu.
Nigdy nim nie byłem. Tyle.

dead_fw

Ale kto cwany? Ja?

nuniek

W sumie? "Cwany" wydaje się lekko na wyrost.
Głupi nie jesteś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones