Wpisuję tytuł danego filmu po polsku i nic,dopiero jak wpiszę w wersji językowej oryginalnej to znajduje,szczególnie wszystkie te nowsze tytuły.

aronn

Norma na FW. Jeszcze pół biedy jak szukasz jakiegoś amerykańskiego. A jak ktoś chce znaleźć koreański albo chiński? To dopiero są jaja.

adamus0101

Bo wyszukiwarka filmów to jest tutaj:
https://www.imdb.com/search/title
a wyszukiwarka filmwebu z kolei jest tu:
https://www.google.pl/search?q=site%3Afilmweb.pl+adamus0101
To co tu się szumnie nazywa "wyszukiwarką" jest niczym innym jak tylko komercyjną tacą do serwowania opłaconych treści! Hehe :P

adamus0101

A daj spokój :I
Nie ogarniam logiki gdzie głównym tytułem jest romanizacja z oryginału zamiast dać choćby angielski tytuł. To tak jakby na angielskojęzycznej stronie ktoś polski film pt 'Dziękuję' zapisał 'Yen-cu-yeh' zamiast 'Thank you'. Przez to najczęściej filmy te wyszukuję po akotrach, reżyserach etc bo po tytule to nie ma szans.

A co do głównego pytania, wygląda na to, że jest to problem jednego filmu, kilku, tak? Bo ja wpisałam dwa losowe tytuły i wszystko działa. Jeśli filmy są nowe czy mało popularne i tytuly nie są uzupełnione o polskie tłumaczenie to dlatego, wyszukuje tylko te wersje tytułów, które do filmu są dołączone.

Rossellinique

A teraz kolejny przykład,uważajcie,chodzi o film Bohater(zresztą bardzo dobry polecam!)A więc wpisujemy Bohater i nic dopiero jak dodamy datę 2017 to wyjdzie na liście a tak wychodzą na tej liście wszystkie ale nie ten Bohater!Dalej,wpisujemy tytuł oryginalny The Hero i tez dupa,nie znajdzie :D

aronn

Mi znalazło, ograniczyłam tylko do kategorii filmy i jest na szóstej pozycji, choć zabawne, że nie jest pierwszym filmem gdzie tytuł w pełni pasuje do szukanego słowa, no ale cóż z tego co widzę to filmy w losowym wyszukiwaniu są ułożone wg popularności tj ilości ocen.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

A to z tym się zgadzam całkowicie, znaleźć coś tutaj to trzeba mieć sporo cierpliwości albo konretne informacje o filmie może wtedy się uda, niestety doświadczam tego często z koreańskimi produkcjami. IMDb akurat rzadko używam więc nie miałam osobiście porównania, na fdb dopiero ostatnio staram się być bardziej aktywną więc też się nie zorientowałam, btw jaki świat nawet i internetowy jest mały ;D

A, że filmweb lubuje się ostatnio w klikaniu i reklamach to cóż..szkoda się denerwować.

aronn

wyszukiwarka głównie jest skonstruowana pod wyniki najczęściej wyszukiwane, bądź popularne/wysoko oceniane filmy. W dodatku najczęściej ludzie posługują się nią, gdy nie kojarzą danego filmu, bądź znają jedno słowo, albo wyrażenie. A jak sama nazwa wskazuje, służy do wyszukiwania. Ty jednak ten film znasz, więc nie stoi nic na przeszkodzie by właśnie film wpisać w google i znaleźć to co cię interesuje. Mam nadzieję że wyjaśniłem

Enchateau

Gowno wyjasniłes,wyszujiwarka zle dziala,nie spelnia swojej roli bo trzeba się posiłkowac innymi.

aronn

Zawsze tak działała. Najpierw wyszukuje najbardziej popularne, najczęściej wyszukiwane i najwyżej oceniane filmy jak to napisał wyżej inny użytkownik. Tak właśnie jest z podanym przez ciebie tytułem Bohater, jest tyle fil;mów o tym bądź podobnym tytule, że najpierw wyszukuje te najbardziej popularne. Jednakl wystarczy kliknąć pokaż wszystkie tytuły, dalej rok który cię interesuje i znajdziejsz wszystko bez problemu. Nie rozumiem w ogóle po co założyłeś ten bezsensowny temat.

aronn

Wcale nie trzeba się posiłkować innymi. Wystarczy umiejętnie korzystać z wyszukiwarki. Od czegoś są te filtry w wyszukiwarce, wystarczy kliknąć w filtrach rok produkcji i od razu znajdzie to czego się szuka.

Enchateau

Często tak robiłam, wpisywałam w google tytuł filmu i obok filmweb i tak działa o wiele lepiej, ale tak właśnie być nie powinno, bo po co w takim razie wyszukiwarka na filmweb? Wersja wyświetlania wedle popularności powinna być jedną z opcji, a tą dolecową powinno być podobieństwo do szukanego wyrazu/tytułu, człowiek jak szuka konkretnego filmu to gdzieś ma czy inne filmy są bardziej znane niż ten co on potrzebuje.

Rossellinique

No dokladnie.Dalej,wpisuje Bohater a nie wiem z jakiego roku itd.

Enchateau

Nie, wyszukiwarka źle działa, bo tak być nie powinno żeby tylko pod ludzi niekojarzących działała.

aronn

To taka sztuczka żeby wkurzać userów.

aronn

do usuniecia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones