https://zapodaj,net/images/e089fedf5ebc3,jpg

Oczywiście przecinki zamieńcie na kroki...

Ja bardzo chciałbym, by na moim profilu cały ten Szczurek był widoczny!
Jestem Skavenem, jakby co...
Ja nie rozumiem, czemu to tak jest zrobione, że na profilu wyświetla się ustawiony prostokąt, ale jakby to był okrąg z kradratu, jak klasyczny avatar...
I wogóle dziwnie się ustawia ten prostokąt, dziwnie on się przeciąga moim zdaniem, jak w paintcie nierówno chyba...
Wie ktoś coś na ten temat?

Rattengott

Link się nie otwiera.
FW wprowadza zmiany, będzie Pan zadowolony...Chyba :)

dead_fw

A zamieniłeś przecinki na kropki?

Rattengott

Kolego,,. Ja ni nie zmieniam.

dead_fw

https://zapodaj.net/images/e089fedf5ebc3.jpg

dorotagniedziejko1998

Może ty wytłumaczysz koledze dead_fw, że ja, jako nowy użytkownik Filmweba nie mogłem tak po prostu tu umieścić linka?

Rattengott

To po prostu ochrona przeciwspamowa. A poza tym to nic nowego, że niektórym osobom po prostu się nie chce wysilać, by edytować przerobiony link. Może trzeba było po prostu wstawić tam spację?

dorotagniedziejko1998

Nie czuję się aż tak :).Dopiero co dodałem serial i w tydzień się wyrobiono.

Zostaniecie zbanowani :)

dead_fw

Ok, nie można robić se żaetów.
Albo jakiś orzeł zgłosił..

dead_fw

Szybko pilnujecie.
Dobra, będę się starał nie po nazwisku :)

dead_fw

Kojarzysz mniej więcej, kiedy mają być te zmiany?

Rattengott

Nie, zapewne pozmieniają po usunięciu poczty.

Rattengott

Aha, czyli póki co raczej nie dostanę pomocy z moim avatarem i chyba nie do końca poważnie będę tu traktowany przez źle umieszczony Avatar tutaj...
Ehhhhhh...

Rattengott

Na twoim profilu wyświetla się normalnie, to tylko na forum czasem zdjęcia profilowe lub w tle bywają przesunięte w górę lub w dół.

dorotagniedziejko1998

Ja nie wiem co Wy macie za cuda...
Ja nie mam :)
Pewnie u Was testują nowy ficzer :)

dead_fw

No ja u ciebie na profilu widzę całego szczura (chyba że chodzi ci o ten ogon)
https://ibb.co/RSSX79t

Swoją drogą, u mnie na profilu jest wszystko ok ze zdjęciem w tle, a jak podejrzę w podglądzie profilu na forum to zdjęcie w tle jest tak przesunięte, że ludziom głowy poucinało. Ale tak bywa.

dorotagniedziejko1998

Na forum nie mam uciętego ogona, a na profilu mam...

Rattengott

No tak- na forum masz uciętą stópkę i chyba kawałek ucha, a na profilu stópkę i ogon. Ta strona już tak działa i jedyną pomoc jaką możesz otrzymać to radę zmiany avatara. Ewentualnie jak bardzo Cię to irytuje to możesz się w programie graficznym pobawić i dodać kawałek czarnego tła, żeby lepiej dało się to wykadrować.
Na odzew adminów raczej nie masz co liczyć, bo oni rzadko się gdziekolwiek odzywają, a jak już to żeby ogłosić co jakąś nowość techniczną. Z resztą kodu tej strony to chyba nawet firmowi informatycy nie ogarniają ;)

dorotagniedziejko1998

Szkoda, że żaden admin się tu nie odezwał, bo zapewne taki od razu wiedziałbym, o co chodzi...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rattengott

Już póki co poradziłem se w ten sposób, ale widać, na tym portaliku zdecydowana większość to trollerzy, tak-tak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones