jest TOP 100 w którym znajdują się najgorsze filmy świata. Dlaczego u nas nie ma takiego rankingu. Przecież skoro jest Ranking z najlepszymi filmami świata to powinien być ranking z najgorszymi filmami świata. Dlaczego w IMDB jest taki ranking a u nas nie ma !!. Co to my jesteśmy od nich gorsi !!. Wystarczy tylko zrobić tak: TOP 100 świat ( i palec w dół )propozycja dla najgorszych filmów świata i TOP 100 świat ( i palec w górę )propozycja dla najlepszych filmów świata. Przecież ludzie interesują się nie tylko najlepszymi filmami świata , ale także i najgorszymi filmami świata.

Jezykoznawca

Chyba można to w filmwebowej wyszukiwarce sobie ustawić. Na przykład tak:
http://www.filmweb.pl/szukaj/film?q=&type=&startYear=1888&endYear=&startRate=1&e ndRate=10&startCount=1000&endCount=10000&sort=RATE&sortAscending=true

Klonik

do berseker: Tylko wiesz że wtedy filmy są poddane tylko ocenie ( i np. 1000 głosom bo tyle trzeba mieć żeby być w topie ).Nie ma obliczonych pozycji na podstawie ocen i głosów. Przykład porównaj najwyższe oceny z top 100 świat a sam zobaczysz , że nie wszystkie pozycje się zgadzają.

20_axn

Może i racja, nie chciało mi się w to głębiej wnikać, bo i po co mi tak wiedza? Dla mnie to obojętne, zwłaszcza, że gust przeciętnego filmwebowicza (odzwierciedlony w TOP coś tam) dalece odbiega od mojego. Gdyby było coś takiego co postuluje autor tematu nie przeszkadzałoby mi to. Po prostu bym tam nie zaglądał - podobnie jak nie zaglądam do plebiscytu TOP 100.

20_axn

to sobie oblicz

syn_sama

ciekawee np. The Tony Blair Witch Project u nas ma ocena 7,86 a imdb 1,5 x|

Kris006

I co z tego wynika? Moim zdaniem nic.

Klonik

gust polakow w porownaniu do gustu swiata.

Kris006

Raczej gust użytkowników FW w porównaniu do gustu użytkowników IMDB

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones