Hej, nie mogę oceniać filmów, (nie mogę tez zobaczyć pozycji w 'chce zobaczyć' i swoich ocenach filmów). Nie działają avatary, ani już wgl żadne obrazki (galerie też).
Po 50 stronie w rankingu 500, wyświetla się jakiś błąd strony.


Od jakiegoś czasu layout bardzo nieczytelny. Prostokąt do wystawiania ocen zakrywa w części gatunek filmu, rok, i nagrody (wcześniej był po prawej stronie, po zmianie jest w lewej części), teraz to już nawet nie ładuje się możliwość oceniania (pojawiają się migające trzy kropki). Układ pionowy strony to nie najlepszy pomysł. Trzeba pół metra przesuwać scrollem myszki żeby przebrnąć przez galerie (jeśli już trzeba w ten sposób, to warto pomyśleć o spojlerze, którym użytkownik sobie ją otworzy) i zobaczyć komentarze i ciekawostki. Powiązane tytuły tez powinny być poziomo a nie jeden pod drugim. Sprawdzałem na innych przeglądarkach, ten sam błąd, na telefonie identycznie.

Co się dzieje?

Angel57

Nic się nie dzieje. To przecież jest "normalne działanie" FW.

Angel57

Dzień jak co dzień!

Tak ma być jak u mnie:
https://imgur.com/a/RWsPlHh
Jak masz tak samo, albo podobnie, to wiedz, że jest dokładnie tak jak ma to wyglądać.

Angel57

Też nie mogę. Whatever.

Angel57

Również ,nie mogę ocenić filmów od środy późnego wieczoru .

Angel57

Padło. Serwer też nie wytrzymał takich zmian :) Mam nadzieję, że zmienią szybko przynajmniej tę galerię zdjęć i tą wyskakującą podpowiedź ze strzałkami "ocena krytyków, ocena użytkowników" gdzie trzeba wcisnąć "rozumiem". W jaki sposób oznaczyć film "widziałem" bez oceniania, musiałem szukać po forum kilka dni. Zawsze po zmianach, zwłaszcza na fw jest poruszenie w narodzie ale tym razem już mocno przesadzili.

Angel57

eh, najgorsze jest że widzę u niektórych świeże oceny, a u mnie dalej się nie ładuje.

Angel57

Ja oceniam przez tel. komórkowy wchodząc na stronę filmweb działa , natomiast prze komputer stacjonarny itp NIC tu nie działa co się dzieje ???? i tak jest od 3 dni masakra.

Angel57

Dalej nie mogę oceniać filmów/seriali, co więcej nie pokazuje mi moich ocen filmów, do ocen seriali nie da się wcale wejść!
Nie mogę pisać opinii o filmach/serialach, nie widzę też jak ocenili znajomi i co napisali, bo patrz ta "wspaniała" prawa belka do tego... nie ładuje się, nie ma jej!
https://imgur.com/a/Dk912PQ

Aha, pisać na forach filmów/seriali też nie mogę, ale to akurat zdaje się być najmniejszym moim problemem na bieżącą chwilę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones