Kiedy i czy w ogóle strona zamierza wprowadzić zmianę nicku?
Dużo osób na pewno chciałaby to zmienić ale do teraz jest to niemożliwe.
Jest jakaś szansa? Myślę że nie jest to dużo roboty a pomogło by to wielu użytkownikom.
Pozdrawiam.

Grynius4

Zapewne nigdy.

Grynius4

https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/search?q=zmiana+nicku

użytkownik usunięty
Grynius4

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią,że takich tematów jak ten jest wiele,bo problem od lat jest wałkowany bez spodziewanego rezultatu. Nie liczyłabym na to,że filmweb kiedykolwiek wprowadzi taką możliwość.

Nowe konta trzeba będzie robić, czy tam zakładać!

Grynius4

Możliwość chęci zmiany nicku jest dostępna od zawsze :)

YodaRozpruwacz

Na oewno, jak usuniesz konto i założysz kolejne :)

dead_fw

Nie przywiązuje się się do ników i je porzucajcie!

Grynius4

Gryniu , sęk w tym, że ONI nie potrafią wdrożyć skrzynki nadawczej do opcji WIADOMOŚCI . Drążę temat od 3 lat i nic. Kiedyś była możliwość zmiany nicka. Tak tak- ok 10 -12 lat temu. Tylko, że kiedyś ten portal miał innych właścicieli, kasę nie tylko z reklam (jak sami to określają) i innych informatyków laików.

djadamus

Więc widzisz, tyle lat i nic :/ a temat z tego co widziałem faktycznie jest wałkowany już od bardzoooo dawna

Grynius4

Gdyby każdy miał możliwość zmiany nicku, to hejterzy mieliby tutaj jeszcze większy raj i zbierały by swoje trollerskie żniwo na wiele większą skalę. Bo załóżmy, że jakiś troll "x" narobił rabanu i później czuje się spokojnie, gdyż zawsze może zmienić nick i pod "inną postacią" nadal szkodzić. Dobra, ale tak czy siak zakładam, że w 99% taka zmiana nigdy nie zostanie tu wprowadzona. Z resztą, po co komu zmieniać swój nick? To jest sprawa indywidualna, jaką kto ma nazwę profilu, sami sobie wymyślamy nicki, pod którymi będziemy później tutaj się udzielać. Wg mnie nick nie ma absolutnie żadnego znaczenia, jak więc wg ciebie by to "pomogło" innym? Argumenty...

Ugivek

Kto tu mówi o wszystkich? Jakby możliwość zmiany nicku była dostępna np. dla osób mających 10+ punktów, tak jak możliwość wysyłania wiadomości, to trolle mogłyby co najwyżej nakichać.

dorotagniedziejko1998

Wtedy mijałoby się to z oczekiwaniami sporej części użytkowników. Zauważ, że osoby chcące tej opcji w tym wątku nie posiadają w większości 10+ punktów, w związku z czym nie mieliby owego przywileju zmiany nicku. Nie każdy chcę tracić cenny czas na bezsensowne dodawanie. Poza tym istnieją różni użytkownicy. Czasami hejterzy mogą mieć daną ilość punktów. Było tu dużo takich przypadków, że specialnie je zbierali, żeby móc dowolną osobę nękać przez prywatną skrzynkę. Miałem do czynienia osobiście z takim przypadkiem. To, że ktoś nie dodaje często, albo w ogóle, nie znaczy, że jest gorszy i miałby ewentualnie takiego przywileju nie otrzymać. Pozwolę sobie jednak powtórzyć pytanie, które zadałem w komentarzu wyżej: W jaki sposób pomogłaby taka zmiana nicków? Jest to przecież totalnie niepotrzebne... Nikt normalny przecież nie ocenia ludzi ze względu na nazwę, czy awatar... Nie rozumiem więc problemu niektórych ludzi.

dorotagniedziejko1998

A skąd wniosek, że tutejsze trolle zakładają tylko jedno konto?
Załóżmy, że czasem nawiedzający to forum wielbiciel anime założy ich 15 (lub więcej), na każdym codziennie coś tam doda i sobie poczeka?
Ile trwa uzbieranie 10 punktów? ;)

użytkownik usunięty
Ugivek

Wystarczy wprowadzić opcję zmiany nicku raz na rok, jak ma się to w przypadku social club, czy tam Rockstar Games Launcher, ale to tylko przykład pierwszy lepszy z góry, i nie byłoby żadnego problemu.

No fakt, to byłoby już lepsze rozwiązanie. Lecz tak czy owak, na fw raczej ta zmiana nie przejdzie...

Ugivek

Na niektórych portalach jest też opcja wysłania płatnego smsa - 7-11 zł zwykle. Ja byłbym w stanie tyle dać filmwebowi - konto mam od 2009, nick mam beznadziejny - imię i nazwisko, a ślad w systemie informatyczny ogromny - 1000 ocen i chyba dziesięć razy tyle postów + 1000 pkt z kontrybucji + prawie 300 znajomych. Jestem w trakcie przenoszenia ocen, ale to już nie to samo jest niestety, chyba spiszę sobie co obejrzałem, usunę konto i przestanę korzystać z filmwebu. A taka cena jest błaha patrząc na historię konta i moje sentymenty :)

Grynius4

Proponuję żeby wpisywały się tutaj osoby, które chcą zmiany nicku, celem sprawdzenia kto ma najśmieszniejszy.

Ja zaczynam :D

Grynius4

Dla mnie to jest śmieszne, jest tyle opcji aby utrudnić ewentualne spiski trolli. Zmiana przy minimum 50 pkt, możliwa raz i musisz subskrybować Filmweb Premium. Serio, na bank ich systemy informatyczne nie mają aż tak sztywnych reguł. Nie wiem, od 2015 czekam na wprowadzenie tej opcji, bo patrząc na ilość zmian interfejsu głównej strony portalu na przestrzeni tych lat, to myślałem że taka opcja w końcu się pojawi. Wystosowałem e-mail do pomocy Filmwebu, mija 2 dni, nadal zero odzewu. Jak będą lecieć w kulki, to po prostu usuwam konto, bo jestem tu zbyt widoczny niestety.

Grynius4

Była dawno, dawno temu. Ale zaczęło się podszywanie pod innych użytkowników, walanie durnia i zablokowali opcję zmiany. A skoro zabrali to nie po to by oddać. Nie będzie takiej możliwości.

użytkownik usunięty
Grifter

No niestety predzej zmienie płec co najmniej 3 razy niz pozwola tu zmieni moj nick (tyle razy probowałam i ni hula)

Ja swojego nie zmienię ni czu czu - wybrałem go celowo - pijak, uwielbiający strzelać, oddany przyjaciel, kochający nieszczęśliwie jedną kobietę (kiedyś tak było), nie znoszący konfliktów, ale jak do czego to w "ryj dać mogę dać" i jeszcze parę rzeczy, które idealnie oddawały komiksowego Griftera. Do wielu wdzięcznych jego aspektów, co prawda mi daleko, ale zawsze się utożsamiałem z gościem. Ksywa, wybrana w 2002 roku nie wzięła się znikąd. Nie narzekam :)

użytkownik usunięty
Grifter

No to tak trzymac :) Przynajmnie nie wybrales sobie jakiegos, powiedzmy, "kontrowersyjnego" w stylu Analny Wojownik, Janko Bzykant czy A. Hugecock :) Zawsze to jakos dziewne kiedy odpsujesz komus kto ma jakies problemy ze swoja seksualnoscia (ze na sile musi nia patowac w necie)

"Krowa, która głośno ryczy mało mleka daje".

Co prawda, niczym Ferdek Kiepski, uznaję, że "nie ma nic głupszego niż mądrości ludowe", ale akurat tą maksymę uwielbiała jedyna dziewczyna, którą w życiu kochałem, więc wydrenowało mi się w sam środek głupiego łba :)

A co do ksywek - to już ich sprawa. Ty się pośmiejesz, oni muszą z tym żyć :D

użytkownik usunięty
Grifter

Nie no dystans zalecany :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones