kiedy to się w końcu skończy ?? dzisiaj na FW nie moglem zamiescić swoich postów a wczoraj jedno z forum "FILMY' znikło. Wiem, że zostało niedawno naprawione ale nie ma co się oszukiwać znowu nie działa...

użytkownik usunięty

dlaczego tego tematu nie wyświetla sie na głównej liście ?!

użytkownik usunięty

teraz już dobrze :) :) :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

503 to poważny problem. Te ciągłe zawieszki bardzo utrudniają korzystanie z Filmwebu. Niestety, ludzie rządzący tym portalem nie robią nic, aby w końcu raz na zawsze te zawieszki zlikwidować. A nawet jeżeli coś próbują z tym zrobić, to efekty ich pracy są raczej marne.

Mnie strasznie wkurza, że łaże sobie normalnie po filmwebie, ale jak chce odpowiedzieć na jakiś temat, to nagle serwer zadyszki dostaje :/

użytkownik usunięty

no w dodoatku cenzurują wypowiedzi... a poprawy nie widać ;P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

kiedyś było gorzej, teraz choć są wakacje błąd nie jest aż tak częsty.

no nie powiedziałabym... czasami nie da się wejśc w ogóle na stronkę... :/ na przykład dzisiaj między 13 a 14 się nie mogłam dostać, niby wakacje ale jednak problem wcale nie zniknął

użytkownik usunięty
Fluorescent

no niestety - ten temat nie jest oryginalny - pierwszy raz powstał na blogu Partyzanta albo stworzyl go Lord ale to już raczej nieważne...
jedne jest pewne - ZWIESZANIE POWROCIłO ! :(

użytkownik usunięty

"pierwszy raz powstał na blogu Partyzanta albo stworzyl go Lord ale to już raczej nieważne."

Raczej nie, takie tematy są bardzo częste i od dawna pojawiają się na forum, od bardzo dawna.

Rogue, między 13 a 14 to tylko godzina, a kiedyś naprawdę było dłużej, czasami nawet przez cały dzień, żeby wejśc na stronę główną trzeba było klikać przez 10 minut "Odśwież" i znowu tak w kółko, teraz nie jest źle. Naprawdę.

Sprawe załatwiło by zapewne przeniesieni portalu na szybszy serwer, ale po co?? Przecież trzeba kasy wydać trochę, hyhy ojeje.
To trochę żałosne, że serwer wiesza się przy 150 użytkownikach on line, to nawet więcej niż śmieszne.

użytkownik usunięty
Sub_Zero

no cośty... :P oni do tego nigdy nie dojdą.. może odpowiedzą

Ojcze ogłoś akcję taką jak na stocznię :P My wierni....uzytkownicy będziemy słać cegiełki na nowy serwer!

Jeżeli do tego nie dojdą to świadczy tylko i wyłącznie o ich głupocie.

użytkownik usunięty
Sub_Zero

nigdy ich nie zrozumie ...

użytkownik usunięty

#%$$^%^&%#@%&&$#&^


argh I'll kill it :/
trzeba wszytsko pisać od początku ;(

użytkownik usunięty

dokładnie....

użytkownik usunięty

dziesięć minut temu mogliśmy oglądac powtórke z histori czyli zawieszanie się część nastepna.

Z tego co wiem, serwer jest bardzo dobry.
Trwają pracę nad wyleiminowaniem błędu 500 oraz 503 poprzez zmianę systemu dodawnia i weryfikowania obsad.
Mówie tylko tyle, ile gdzieś, kiedyś usłyszałem.

użytkownik usunięty
KYRTAPS

tak dobry, że aż się całyczas zawiesza - nawet teraz ;]

To nie wysiada serwer, lecz system.

mnie też wkurza to zawieszanie serwera! wrr! aż się warczeć chce ! ktoś z góry powinien w koncu się tym zająć !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mooo

no właśnie nawet jak ten temat teraz włączałem mi się błąd 503 pojawił...a ostatnio jest coraz częściej...

użytkownik usunięty
Goku

problem tkwi w tym, że Lord sam wystawił identyczny temat...
a mimo tego, że wszytko się wiesza i niezmiernie każdego to w**** to i tak nic z tym nie robią ;]

Jak słucham takich pierdół to aż mi się wszystkiego odechciewa :/

użytkownik usunięty
Shimi

nie "pierdół" tylko "prawdy"...

Odezwał się, pan złoty łeb bez łba:D.

Pawuloniasty

"Prawda, cała prawda, ... prawda"

Czy ja mam wystarczajacą liczbę głów? :/

użytkownik usunięty
Asia_z_Zielonego

dobra nie chodzi mi już o łby.. najprawopodobniej jest informatykiem czy zajmuje się FW w jakiś sposób dlatego ten człowiek był wam potrzebny i daliście mu złoty łeb...

zrobicie coś z serwerem ? :/

Wiesz, ja nawet nie widziałam tego serwera, co ja Ci mogę powiedzieć?

A Wasze ciągłe narzekania, nowe posty po każdym pojawieniu sie czerwonej strony, nie pomagają raczej tym, którzy cały czas pracują nad pozbyciem się błędu.

użytkownik usunięty
Asia_z_Zielonego

wiem ... tylko mam zawsze takie poczucie, że nikt z tym nic nie robi...

Może mi ktoś przypomnieć co napisałem w moim poprzednim poście, że mi zablokowali?

użytkownik usunięty
mooo

ja Ci przypomne..
napisałeś tak w dużym skrócie, że odchodzą niektórzy użytkownicy w tym Bartek (tekst nie zawierał przekleńst)... - jeżeli dobrze pamiętam.

Zawierał.

użytkownik usunięty
Asia_z_Zielonego

.... więc dobrze, że go usunieliście ...

ależ wy jesteście wrażliwi na takie słowa (ale jakie? nie pamiętam, przypomnij mi ktoś u mnie na blogu...)

użytkownik usunięty
mooo

wciąż żadnej konkretnej odpowiedzi...

Spokojnie.
Błąd ten dokucza również redakcji, informatykom, weryfikatorom... itd.
Wszyscy o nim wiedzą i walczą...

użytkownik usunięty
KYRTAPS

no nareszcie jakiś konkret =P
czekam na więcej ;P

użytkownik usunięty

przedchwilą mogliśmy obserwować "Wielkie zwieszenie" ;]

tak masz rację!!Nie mogę nawet dobrze napisc!!

użytkownik usunięty
olcia_12

ile miałem powtórzeń - chyba w jednym temacie około 5 :P

Nie odpowiadasz mi w moim temacie!!:PP Opdpowiedz proszę..:P

Nawet Chuck Norris wchodząc na FilmWeb widzi Error 500-503
:-/

nec

niestety - przydaloby sie nam przepustowosc serwera zwiekszyc - czy to jest do zrobienia?????? bo my tu wariujemy!!!

Brdzo dobrze, ze poruszyłes ten temat.
Dołączam do grona osób, których bardzo irytują te częste od jakiegos czasu , zawieszenia .
Tym bardziej , kiedy pisze jakąs dłuższą wypowiedź , wysyłam ją, a tu mi wyskakuje ten 'bład' no i cały post szlag trafił :/

użytkownik usunięty
Mantra_2

pierwszy raz widze żebyś wypowiadała się na forum...
sprawdz do kogo jesteś podobna ;)

użytkownik usunięty

w temacie na dole...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones