kiedy to się w końcu skończy ?? dzisiaj na FW nie moglem zamiescić swoich postów a wczoraj jedno z forum "FILMY' znikło. Wiem, że zostało niedawno naprawione ale nie ma co się oszukiwać znowu nie działa...

to jest klątwa FW awarie ;)

ja sie nie dziwie ze taki temat nawet mniej aktywnych na forum aktywizuje - przeciez oszlec mozna!!!

użytkownik usunięty
Sakura

niestety zawsze myślałem że takie awarie są chwilowe..
a tu zaskoczenie z FW prawie nie da się korzytać ;P

ech, ostatnio to strasznie często pojawia się ukochana przez wszystkich czerwona plansza :/

;P
Bo kiedys powiedzmy, ze jeszcze dalo sie to wytrzymac .
Czekało sie dosłownie ze trzydzieści sekund i strona znowu działała. Al teraz to nie ma moje nerwy ;) Czekam parę minut i dalej nic.
W koncu sie wkurzam i wyłączam stronę
Tylko czasem zapominam kopiować to co wysyłałam....

Ojcze , walnij sobie w profil '503 Service Unavsilble' ;) I później 'Probably The Best Page In The Universe' ;)

Mam sprawdzić do kogo jestem podobna? Co masz na mysli, bo chyba nie załapałam ;D

No i mam...Dwa razy pod rzad ten sam post...Zgadnijcie dlaczego nie mogłam go porzadnie wysłac ;) (znowu retoryczne pytanie ;)

użytkownik usunięty
Mantra_2

paranoja, niech ktoś coś z tym zrobi ...

użytkownik usunięty

3 razy ;P mój osobisty rekord to "6" :D

chodziło mi o ten temat ;P
http://www.filmweb.pl/Sprawd%BC,do,kogo,jeste%B6,podobny...,temat,Topic,id=48319 9 [www.filmweb.pl/Sprawd%B...]

Ja nie twierdze, ze dwa posty to mój rekord ;) Wystarczy spojrzec na którąś stronę w wywiadzie z wampirem xD Powidzmy ,ze znajdzie sie pare tematów mojego autorstwa (to chyba był ten film) . Trudno ,ze wszystkie tej samej treści ;)

Zaraz i tego posta nie wyśle.

użytkownik usunięty
Mantra_2

a udało się jednak za pierwszym razem :]

zawsze jak pojawia mi się ten bład to nie wiem co robić ;P

użytkownik usunięty

nie skłame jeżeli powiem, że nic nie działa...

Jak uda mi się coś napisać w ciągu całego dnia to już jestem cały szczęśliwy, ciągłe odświeżanie i czekanie kiedy znowu zacznie działać to potrafi wnerwić człowieka jak nigdy! Ludzie przecież Filmweb jest największym portalem filmowym w Polsce oni powinni coś z tym zrobić bo inne portale jakoś działają!np. Onet albo Interia!

użytkownik usunięty
Szlifara

jakoś teraz chodzi bardzo dobrze :)

cale szczescie, ze caly czas nie nawala:))

użytkownik usunięty
Sakura

coraz lepiej :)

ale serwer fw jeszcze da nam w kosc. Cos mi mowi ze to nie koniec niestety;(

użytkownik usunięty
Sakura

nie ma powiadomień na FW...
nie poinformowali mnie o nowych punktach :P

Wczoraj zakładałam nowy temat i stało się .
Nie moge dodac do tematu nowych zdjęć , bo to mi przerywa.
Uwielbiam narzekać ;)

użytkownik usunięty
Mantra_2

ja też dlatego zakładam te tematy :P
brak zdjęc mi nie przeszkadza już się wypowiedzialem...
na szczęście jak dodawałem swoje wszytko było OK :)

użytkownik usunięty

Jak zaraz nabluzgam na ten cały błąd ... po prostu nawet wejśc sie nie da, żeby poczytać jakiś głupi temat, nie mówiąc już o zakładaniu !!!! aaaaaa .... wiem, zę temat ma na celu skłonienie tych z góry do ulepszenia serwera, ale ja tak sobie lubie ponażekać i myśle, ze sie tu wyżalić moge ...

pzdr wszytskich, którzy mają jeszcze odrobine cierpliwości i mimo wszytsko trawją na tym filmwebie :)

użytkownik usunięty

może trzeba sobie zrobić przerwe do zakończenia kryzysu ??

Czuję, ze od jutra będzie koniec z nim

KAWOwir

Kryku, jak ci się nudzi to możesz sobie uprać mundurek tudzież pobawić się nowymi klockami zamiast denerwować normalnych ludzi.

sebjak

I dobrze, i tak jesteś fajny.
A właśnie, mam prośbę, żebyś nie kserował wypowiedzi Tuco sebjaczku ;)

sebjak

Ujme to tak: wierzę w ciebie, w twój talent sensownego i ze zrozumieniem pisania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones