...długo się nad tym zastanawiałem, długo... bardzo długo... jaki jest najgorszy kanał w TV?... jest to właściwie ważna sprawa dla wszystkich Polaków, dla mniejszości narodowych i dla nielegalnych emigrantów... no bo jaki jest?... osobiście przez długi czas upierałem się przy TVNie, ale wtedy nie miałem Polsatu... i widzę, że tu nic się nie zmienia od lat... wiecznie ta sama papka...
...no nie wiem, może się mylę... więc niech mnie ktoś uświadomi... jaki jest najgorszy kanał w TV...

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa