Odblokujcie ocenianie

użytkownik usunięty

Chodzi o poniższy tytuł. Z góry dzięki.
https://www.filmweb.pl/serial/Primal-2019-831125

użytkownik usunięty

Ponawiam prośbę.

Odcinki dopiero drugi tydzień czekają, jeszcze "trochę" minie ;)

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Czasami jakaś dobra dusza zwykle pomagała z odblokowaniem ocen konkretnych tytułów, ale chyba zapadła w sen zimowy.

Dobry?

użytkownik usunięty
jos_fw

Nawet bardzo dobry. Animacja stoi na wysokim poziomie, zaś autor przedstawia w niej taką alternatywną historię, bowiem są to czasy prehistoryczne z jaskiniowcem w tle. Nie padają żadne dialogi, jest w sumie 5 odcinków. Pomiędzy krwawymi sekwencjami i momentami akcji, pokazywane są na pierwszy rzut oka łagodne kadry - nigdy nie wiadomo, kto czai się w zaroślach. Produkcja jest stricte dla osób +18 i dostępna jest na torrentach. W polskiej telewizji raczej długo nie będzie, jeśli w ogóle.

Brzmi zachęcająco. Dzięki.

użytkownik usunięty
jos_fw

Proszę bardzo.

Cierpliwości... Niedługo się tym zajmę osobiście i wtedy na pewno będziesz mógł oceniać!

użytkownik usunięty
MarcinUSB

Napisało jednodniowe konto xD

Taka drobna uwaga: konto samo z siebie nie pisze ;) Napisał to człowiek posługujący się kontem. Dobrze, że Ciebie wyprostowałem bo inaczej byś żył w przekonaniu, że jest inaczej. Tak czy inaczej sprawą się zajmę. Pozdrawiam i miłej soboty!

użytkownik usunięty
MarcinUSB

Konto samo z siebie nie pisze? A to ci nowość. Po co tłumaczysz oczywistości, skoro i tak wiadomo o co chodzi?

Zaraz zacznę wątpić w Twoje umiejętności czytania ze zrozumieniem. Przecież napisałęm, że "Dobrze, że Ciebie wyprostowałem bo inaczej byś żył w przekonaniu, że jest inaczej.". Już nie musisz się pieklić, rozpocząłem interwencje w Twojej sprawie: niedługo będziesz mógł oceniać!

użytkownik usunięty
MarcinUSB

Jak wyżej: po co tłumaczysz oczywistości? Spójrz od ilu lat mam konto, bo ty chyba myślisz, że dopiero co wyszedłem spod kamienia i być może w swojej głowie uważasz, że nie piszę z ludźmi, a z czymś bliżej niezidentyfikowanym pod zasłoną avatara i nicku? Marny trolling. Idź działaj w sprawie ocen i wróć, jak coś zdziałasz! Wierzę w ciebie i twoje umiejętności rozbrajania mnie śmiechem po każdej wypowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones