"Chce się żyć" przedpremierowo w kinie Atlantic

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Chce+si%C4%99+%C5%BCy%C4%87%22+przedpremierowo+w+kinie+Atlantic-99363
Kino Atlantic zaprasza na pierwszy w Warszawie pokaz przedpremierowy oraz spotkanie z twórcami filmu "Chce się żyć". Będą one miały miejsce w najbliższy czwartek (3 października) o godzinie 18:15.

W spotkaniu po pokazie wezmą udział reżyser filmu Maciej Pieprzyca oraz odtwórca głównej roli Dawid Ogrodnik. Spotkanie poprowadzą Tadeusz Sobolewski (Gazeta Wyborcza) i
Artur Wolski (Kino Atlantic).

Przyjdź do Kina Atlantic i zobacz jako pierwszy najlepiej przyjęty przez publiczność film 38. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni!

"Chce się żyć" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca, emanująca optymizmem i humorem, historia niepełnosprawnego, a jednocześnie obdarzonego błyskotliwym umysłem Mateusza, który – mimo trudności w komunikacji ze światem zewnętrznym i licznych przeciwności losu – udowadnia, jak wiele może zdziałać siła ludzkiego ducha.

Film "Chce się żyć" zdobył Grand Prix dla Najlepszego Filmu, Nagrodę Jury Ekumenicznego i Nagrodę Publiczności Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Montrealu oraz Srebrne Lwy, Nagrodę Publiczności i Złotego Klakiera 38. Gdynia Festiwal Filmowy. "Chce się żyć"wejdzie na ekrany 11 października.

Ceny biletów:

25zł – bilet normalny
20zł – bilet ulgowy (Karta Kinomana, Studenci, Seniorzy)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones