Juliette Lewis na czele gangu z Dzikiego Zachodu. Co wiemy o filmie "The Thicket"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Juliette+Lewis+i+Peter+Dinklage+przenios%C4%85+si%C4%99+na+Dziki+Zach%C3%B3d.+Co+wiemy+o+filmie+%22The+Thicket%22-149808
Juliette Lewis na czele gangu z Dzikiego Zachodu. Co wiemy o filmie "The Thicket"?
źródło: Getty Images
autor: David Livingston
Peter Dinklage i Juliette Lewis spotkają się na planie thrillera "The Thicket". Produkcja, opisywana jako mroczny western, będzie adaptacją powieści Joego R. Lansdale'a pod tym samym tytułem. Projekt powstaje dla platformy Tubi.

GettyImages-1402373901.jpg Getty Images © Michael Loccisano
Peter Dinklage

Co wiemy o "The Thicket", nowym filmie Petera Dinklage'a?


Akcja "The Thicket" toczy się na przełomie wieków. Jack wyrusza na pełną niebezpieczeństw wyprawę, aby uratować swoją siostrę, która została porwana przez bezwzględny i znany z brutalności gang działający pod przewodnictwem psychopatycznej zabójczyni znanej jako Cut Throat Bill. Młody mężczyzna werbuje grupę pomocników: przebiegłego łowcę nagród Reginalda Jonesa, nadużywającego alkoholu grabarza będącego synem byłego niewolnika oraz cwaną prostytutkę. Wspólnie podążają za przestępcami aż do ziemi niczyjej znanej jako The Big Thicket – pogrążonego w anarchii miejsca, gdzie rządzi przemoc. 

Scenariusz napisze Christopher Kelly. Za sterami produkcji stanie Elliott Lester. Poza '>Dinklage'em i Lewis w pozostałych rolach wystąpią Esmé Creed-Miles, Levon Hawke, Leslie Grace, Gbenga Akinnagbe, Macon Blair, James Hetfield, Ned Dennehy, Andrew Schulz i Arliss Howard.

Powieść Lansdale'a została wydana w 2013 roku. Magazyn "Library Journal" uznał ją za jedną z najlepszych książek z gatunku fikcja historyczna.  

Nie tylko Tyrion Lannister. Z jakich ról znamy Petera Dinklage'a?


Peter Dinklage najlepiej znany jest z roli Tyriona Lannistera w serialu "Gra o tron". W jego filmografii znajdziemy zarówno komedie ("Dróżnik", "Zgon na pogrzebie", "Piksele"), jak i dramaty ("Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Moja kolacja z Herve", "Cyrano"), thrillery ("O wszystko zadbam") czy filmy fantasy i superbohaterskie widowiska ("Opowieści z Narnii: Książę Kaspian", "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", "Avengers: Wojna bez granic"). Na etapie postprodukcji znajdują się aktualnie "The Toxic Avenger", czyli remake klasyka Tromy, oraz komedia Maksa Barbakowa zatytułowana "Brothers".


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszym corocznym plebiscycie NAGRODY FILMWEBU 2023. TUTAJ znajdziecie nominacje w 13 kategoriach. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones