Na dwa miesiące przed premierą Universal porzuca komedię z Patrickiem Wilsonem i Chrisem Pine'em

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Na+dwa+miesi%C4%85ce+przed+premier%C4%85+Universal+porzuca+komedi%C4%99+z+Patrickiem+Wilsonem+i+Chrisem+Pine%27em-101997
Jason Blum, mistrz zamieniania niskobudżetowych produkcji w wielkiej kasowe przeboje, doznał swojej największej porażki i to zanim jego kolejny film trafił do kin. Chodzi o komedię z Patrickiem Wilsonem i Chrisem Pine'em "Stretch", która miała mieć swoją premierę w marcu. Miała, ponieważ Universal Pictures z nieustalonych powodów zdecydowało się zrezygnować z dystrybucji filmu (czy chodzi o kiepski debiut "Jacka Ryana"?).To jednak nie koniec problemów Bluma. Universal zgodziło się, by producent sprzedał film innemu dystrybutorowi. Okazało się jednak, że nie ma chętnych na przygarnięcie "Stretcha". W ten sposób projekt powrócił do Universal Pictures, które nie ma zamiaru go w kinach pokazywać.

Jaki będzie los produkcji, na razie nie wiadomo. Obraz kosztował zaledwie 5 milionów dolarów, wydawać by się zatem mogło, że jego dystrybucja nie obciążona wielkim ryzykiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones